Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeket miért kell istenít...

A melegeket miért kell isteníteni az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 10:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell, hibás a kérdés.
2021. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

#11: Vagy te seggfej. :) Hetero lányként gyönyörűen nyilvánilsz meg. Menj a pride-ra aztán ott dühönghetsz meg sajnálhatod őket. :)

Én senkire nem írtam ilyen jelzőket... Nem értelek.

2021. jún. 17. 10:44
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szükség nem lenne arra, hogy kiálljanak mellettük, ha a másik oldalról nem baszogatnák őket.


Szóval pl ha van az osztálytársam Pistike, aki kicsit különc, de amúgy rendes gyerek. Ha senki nem mond rá semmit (ahogy másokra se), akkor a téma full érdektelen és teljesen rendben van az egész.

De ha valakik elkezdik baszogatni Pistikét, akkor optimális esetben lesz, aki kiáll mellette és azt mondja, hogy hé, hagyjátok békén, Pistike senkinek sem ártott. Na de ez még nem istenítés, csak kiállsz mellette.

2021. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Lazy Lover ***** válasza:
24%
Politika az egész mint a cigányok csak addig érdekes nekik míg rájuk szavaz a melegek viszonylag sokan vannak kell a szavazatuk szerintem ezért van nyugaton ez a meleg mizéria
2021. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
11%
Hetero lány, ki mondta, hogy menj ki az Andrássyra bzikat nézni? Oda néz az ablakod, vagy mi??
2021. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%

#8

Engem meg a Forma-1 nem érdekel, mégse hisztizek mikor Magyar nagydíj van és ezen "rugózik" a fél ország. Ha nem érdekel, akkor nem írogatok ki róla kérdéseket. :D

2021. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy magyarázzam el ezt neked, ha ezen az értelmi szinten mozogsz, de jelenleg baromira nincs itt az ideje az ilyen önérzetes kis picsa viselkedésnek.

Inkább takarodj ki tüntetni, hiszen a kormány beletaposott a honfitársaid személyi jogaiba.

2021. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Az nagyon szuper hogy téged nem érdekel ki kinek fogja a kezét csak sajnos sokan nem így vannak ezzel. Sokan bántják a melegeket, ezért illetve más jogokért van a Pride vagy bármi egyéb. A probléma ezzel csak az, hogy az amúgy is homofób embereket ezzel csak jobban magukra haragítják.

Amikor valaki meglátja hogy a prideon fiúk tanga bugyiba táncolgatnak, akkor kevesen fogják azt gondolni, hogy na igen, mennyire támogatom én a melegeket.

2021. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell isteníteni senkit sem, ha nem támogatod a melegeket, vagy zavarnak valamiért, egyszerűen ne foglalkozz velük és kész. Mindenkinek jobb úgy, ha egyszerűen elkerülöd őket ebben az esetben.
2021. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
#18: Persze. Minden vágyam vergődni egy tüntetésen. :D Mellettem ki áll ki szerinted? Le se szarják az embert. De mi istenítsük a melegeket meg álljunk ki mellettük. Vicc. Tényleg mondjuk a cigányokkal is ez a helyzet...
2021. jún. 17. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!