Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeket miért kell istenít...

A melegeket miért kell isteníteni az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 10:26
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
#20: Nem is kerülöm, de nem is nézem őket. Csak sajnos a net ezzel van tele ami unalmas. Ennyit írtam eddig is.
2021. jún. 17. 10:58
 22/40 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek lesz valami ami “unalmas” és a neten kering. Nem kell itt élni akkor. De ami neked unalmas másnak mindennapi probléma. Kis empátia nem ártana.
2021. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
75%

"Mellettem ki áll ki szerinted?"

Milyen kisebbséghez tartozol? Ha megírod, akkor tudunk válaszolni hogy ki áll ki melletted. :)

2021. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%
#4 Hidd el a legtöbb melegnek is unalmas már. Nem kell őket isteni egyébként, de ha elfogadóbbak vagyunk a környezetünkkel - és nem csak ebben a témában- picit a világ is egy jobb hely lesz.
2021. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
11%
A kigyúrt, tróger ork szintű kopasz autókereskedő/kidobóember-féléket a büdös életbe nem fogjátok úgyse meggyőzni, és azok továbbra is le fognak titeket csapni az utcán. Hiába sipákoltok, ti szerencsétlen lányfiúk meg fiúlányok.
2021. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
84%
#25 Azt a mindenit... Ritka undorító lelked van. 😳
2021. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg a Pride meg a az ilyen szervezetek azèrt vannak, hogy èrzèkenyítsèk az embereket, ès elfogadtassák velük a másságot. Tehát azokon a helyeken, pl:Svèdország, ahol az emberek nagyon nagy többsége teljesen tolerálja a dolgot, nem lenne szüksèges a felvonulás ès az ilyen programok, de ott akkor mièrt van Pride ès èrzèkenyítès? Vagy csak èn nem èrtem ezt a dolgot?
2021. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

#27

Magyarországon évek óta elvétve van 1-1 veszett állat. Akkor miért van veszettség elleni vakcina kutyáknak, rókáknak?

Azért, mert pont fordítva működik: a vakcina miatt nincs veszettség.


Ahol elfogadtatták az emberekkel, ott van elfogadva.

2021. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Na jó, de szerintem pont a Pride ès az èrzèkenyítès miatt bántják sokan a nem heterókat. (Legalábbis az ismeretsègi körömből ez jön le). Vagy lehet itt egyáltalán jó megoldás? Mert ha van felvonulás, meg a szexuális kisebbsègek mozgolódnak, akkor felhergelik azokat, akik amúgyse túl toleránsak, akik meg nyilván emiatt mindenkit bántanak, akiről csak a gyanú merül fel, hogy nem heteró. Ha viszont nincs parádè meg ilyenek, akkor sosem fog javulni ez a helyzet? Van egyáltalán valami, amivel meg lehet változtatni a tènyleges homofóbok vèlemènyèt?
2021. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként jól írja a kérdező, a kutyát nem érdekli, hogy ki kihez vonzódik. A gyűlöletet, amit a melegek kapnak, csak saját maguknak köszönhetik a felvonulásaikkal, hangoskodásaikkal. Ha kussban lennének és a szexuális életükkel otthon foglalkoznának a 4 fal között, akkor nem is létezne ilyen kifejezés, hogy "homofób" meg satöbbi. Tényleg senkit nem érdekel senki szexuális élete, de ha a pofádba nyomnak bármit is, hogy neked ezt szeretni kell meg fogadd el, akkor joggal b***szódik fel az átlag ember agya.


Én egyébként aszexuális vagyok és olyan jó érzés, hogy nem csesztet ezzel senki, mert a többség azt se tudja, hogy ilyen létezik és többnyire az aszexuálisok nem rendeznek felvonulásokat és nem hangoztatják, hogy ők mennyire jók, mert nekik nem kell a szex és ezt fogadja el mindenki.

2021. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!