Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Belegondoltatok már, mi...

Belegondoltatok már, mi lenne, ha nem istenítenék az emberek a pártokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas politikában, sőt alapból nem is érdekel! De msot úgy belegondoltatam abba, hogy a nép maga hagyja, hogy irányítsák, mint a birkák követik a politikusokat, ki az egyik pártot isteníti, ki a másikat.. És szavaznak egymás ellen, balhéznak azon, ki a jobb vezető.. De miért? Mi történne, ha ez abbamaradna? Ha nem lenne versengés, mindenki élné az életét nyugodtan, nem bsztatva a másikat?


Jövőre választás lesz ugye, mi történne, ha a teljes ország egyöntetűen szrna az egészre és senki nem menne el szavazni?


Mi történne, ha tényleg totál nem foglalkozna senki azokkal a "nagyemberekkel"? Hiszen ha belegondolok, az emberek emelik fel őket, bármennyire is utálják hol ezt, hol azt, mégis foglalkoznak velük és ezzel persze elérik a céljukat, mert rossz és rossz között választanak az emberek, a politikusok pedig bármit megtehetnek, nekik mindenhigy van ebből kifolyólag pénzük! Egy politikusnak sem lesz a nép boldogsága mérvadó, mindenhogy a saját malmára hajtja a vizet, csak maximum enyhébb rosszat közvetít, mint a másik.. De talán ha senki nem figyelne rájuk más lenne. Nem tudom.. Nektek mi a véleményetek?



2021. márc. 13. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Belegondoltál már abba, hogy mi lenne ha nem képzelnél hülyeségeket az emberekről?

Nem istenítik az emberek a pártokat. Pont.

Van néhány ember - pl. sok dk-s, akik értelem nélkül támogatják a pártjukat és ennyi.

2021. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem-e? Mindenki meg van veszve hogy az ő általa kedvelt párt a jobb és komolyan vitatkoznak! :D
2021. márc. 13. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy jobban szeretnek x dolgot y dolognál, az még messze nem istenítés.
2021. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, bele se merek gondolni abba, hogy miket és mennyit írnál itt ha még érdekelne is a politika.
2021. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ellentmondásos lett! Alapvetően nem érdekel, csak ez így most átfutott az agyamon! Hogy mi történne, ha mindenkit teljesen hidegen hagyná a dolog és nem szavaznának meg nem beszélnének róla! :D
2021. márc. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!