Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tartottok egy lányban...

Mit tartottok egy lányban kislányos viselkedésnek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 00:26
 1/4 Tepfal ***** válasza:
89%
Zavarba jön a "felnőttes" témáktól, szégyellős lesz, vagy épp az ellenkezője, idétlenül vihorászik. Nem tudja az érzéseit, vágyait kommunikálni, helyette hisztizik, ordibál, csapkod, elrohan, stb. Nincs önálló véleménye, másokra néz, ha őt kérdezik valamiről. Nem tud alapvető dolgokat egyedül elvégezni, mindenhez segítséget kér. Naiv elképzelései vannak a szerelemről, szexről, munkáról, "felnőtt létről".
2021. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Te meg életedben nem láttál kislányt kérdező?
2021. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok kedves második. szimplán csak érdekelt hogy mit tartanak az emberek kislányos viselkedésnek amit én még nem vettem észre.
2021. máj. 1. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 és az jó jel ha egy viselkedsz! :3 ha észre vettél magadon valamit ne változztass kérlek.. Csak ami idegesítő.
2021. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!