Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az orosz emberek,...

Milyenek az orosz emberek, mit szeretnek? illetve mitől olyan jellegzetesen szépek az orosz nők?

Figyelt kérdés

nyilván nem az összes orosz nő szép, de némelyikben megvan ugyan az az érdekes orosz vonás tudjátok mint az ázsiaiaknál pl, hogy egyből meg lehet mondani honnan származnak

mi ez a vonás az arcon?



2020. nov. 25. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, némelyik nagyon szép, kár, hogy rettenetesen festik magukat. Hévízen ha sétálsz, már messziről meg lehet mondani, melyik az orosz nő, mert brutálisan ki vannak kenve.

Más nemzetiséget is simán meg lehet ismerni, nem csak az oroszt. A svéd, norvég, német, angol nőket is eléggé be lehet határolni. De másokat is. Megvannak az egyedi jellegzetességek.

2020. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban, akad az orosz nők között (is) szép arcú és jó alakú.

Ám úgy tűnik, a mérsékletesség és a visszafogott elegancia számukra ismeretlen fogalmak.

Az öltözködés még valahogy elmegy, de a sminkek nagy általánosságban már túlzottan harsányak.

Ami a csúcs -negatív értelemben- azok a csili-vili arany fogak!

(értem én, hogy "nemesfém" és hogy jelzi a gazdagságot, de akkor is.....brrrr)

2020. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A keveredés miatt.
2020. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alice147 válasza:
100%

Csak az orosz férfiakról tudom hogy szenvedélyesek.Tradicionálisak.(az online barátom orosz :)))


A nők nemtudom milyenek nekem olyan hidegnek tűnnek.És csak a pénz érdekli őket.

2020. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!