Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma egy nő odajött hozzám hogy...

Ma egy nő odajött hozzám hogy nagyon sok cucca van nem segitek e hazavinni itt lakik a közelben, ezt hogy képzelte?

Figyelt kérdés
Minek néz engem nem értem, minek vásárol annyi mindent ha majd megszakad? Nem is válaszoltam semmit csak itt hagytam. Kötelességem lenne talán? Te dolgoztál volna neki ingyen? Eszem megáll. Ők se tesznek meg nekem semmit amit szeretnék.

2020. nov. 9. 19:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Bár én járnék így.

Ez az egyik legjobb és legtutibb módja az ismerkedésnek. Én sajnos nem járok így, pedig szinte vágyom rá.

Lehet kedves kérdező, hogy a keménységed, és a hideg hozzáállásod miatt lemaradtál valamiről.

Persze nem tudjuk, mert ha van nő az életedben akkor nyilván nem keresel társat, de ha nincs, akkor ezt jól elszúrtad báttya. 😭

2020. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
#30 bocsi, azt nem néztem hogy mire válaszoltál 🙃😊 így már más a lányzó fekvése 🙃
2020. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
33 as. Nem tudom hogy mire gondolsz, de biztosan igazad van.
2020. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!