Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma egy nő odajött hozzám hogy...

Ma egy nő odajött hozzám hogy nagyon sok cucca van nem segitek e hazavinni itt lakik a közelben, ezt hogy képzelte?

Figyelt kérdés
Minek néz engem nem értem, minek vásárol annyi mindent ha majd megszakad? Nem is válaszoltam semmit csak itt hagytam. Kötelességem lenne talán? Te dolgoztál volna neki ingyen? Eszem megáll. Ők se tesznek meg nekem semmit amit szeretnék.

2020. nov. 9. 19:36
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Az ki?
2020. nov. 9. 19:38
 2/33 anonim ***** válasza:
26%
Legalább csinos volt? 🙃😊
2020. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
38%
Ha sérült lett volna, akkor segítek, más esetben nem nagyon. Ha esetleg fiatal, csinos, akkor még talán meggondoltam volna.
2020. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
45%
Ha férfiként próbálna valaki -hasonló ürüggyel- egy nőt felcsalni a lakására, már ráhívnák a rendőrséget, hogy szatír.
2020. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszer kértem meg egy férfit, hogy segítsen egy csomagot kipiszkálni a posta automatából, mert alacsony vagyok, és a legfelső polcra tették. Szó nélkül, mosolyogva segített, pedig akkor olyan kövér voltam, mint egy bálna.


De általában magas lányokat szoktam megkérni, abból nincs félreértés.

2020. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
Ha esetleg van egy himbilimbi a két lábad között, azt elmehetnél leoperáltatni, mert ez, amit írtál, méltatlanná tesz arra, hogy férfi legyél.
2020. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%

ha ennyire nem voltál tisztában ezzel a szituval,akkor meg kellett volna kérdezned,hogy-

sört is vettél?

és ha elmosolyodik,és azt mondja igen meg nagyjából tetszett neked is a nő,akkor itt lemaradtál vmiről haver.

legalábbis én ismerve a női nyitásokat erre tippeltem volna egy ilyen kérés után.

mert míg mi férfiak úgy lépünk oda a nőhöz,hogy megtetszettél stb,addig a nők nagyjából úgy nyitnak,mint pl a kérdésedben.

2020. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
38%

Ha férfi vagy, akkor most fogj egy ásót és ásd el magad.

Amúgy ez a minek annyit vásárolni? Lehet, hogy van otthon 5 gyereke mondjuk, egyedül neveli őket és egyedül megy vásárolni pl... akármi lehet. Undorodom az emberektől a te fajtád miatt. Már inkább megszakadok, akármennyi cókmók is van nálam, mert tudom, hogy teljesen feleslegesen kérek segítséget akárkitől is, csak belerúgnak a másikba.... Remélem nagyon gyorsan elpusztul az emberiség, megértünk rá...

2020. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Én mindíg segítettem, de ahogy mennek az évek, már nem kérnek rá. Elég zord lett a külsőm, valószínűleg nem nézik ki belőlem, hogy elvinném azt a pár szatyrot. De sajnos én is csalódtam az emberekben....
2020. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csicska soha nem is leszek. Nem fogok be hódolni senkinek. Kemény világ ez. Amúgy nem hiszem hogy bejönnek neki inkább csak ki akart használni. Vagy ki tudja még mi hátsó szándéka volt
2020. nov. 9. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!