Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma egy nő odajött hozzám hogy...

Ma egy nő odajött hozzám hogy nagyon sok cucca van nem segitek e hazavinni itt lakik a közelben, ezt hogy képzelte?

Figyelt kérdés
Minek néz engem nem értem, minek vásárol annyi mindent ha majd megszakad? Nem is válaszoltam semmit csak itt hagytam. Kötelességem lenne talán? Te dolgoztál volna neki ingyen? Eszem megáll. Ők se tesznek meg nekem semmit amit szeretnék.

2020. nov. 9. 19:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%

Én nőként írom, hogy aki szerint a kérdező szemét, meg hülye, az fordított nemi felállásban eleget tett volna a kérésnek? Hol van ebben a határ egyébként? Ha naponta 10 idegen ember állna elő ilyen kéréssel, azt is mindenki készséggel teljesítené?

Inkább ez az álszentség az, ami nem normális.

2020. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
53%

Fordított nemi felállás gyanús, hisz az átlag férfi erősebb, mint az átlag nő, plusz az átlag férfi "erőszakolósabb".


Ettől függetlenül szerintem sem kell segítenie senkinek. Csak ne jöjjünk ezzel a fordított szerepes dologgal, mert nagyon nem ugyanaz.

2020. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
77%
22 Szerintem meg nyugodtan lehet ezzel jönni, mert egy férfinek is korlátozott az ereje. Egy férfi is tud annyit összevásárolni, hogy nem tudja kézben hazavinni. Minden felnőttnek tisztában kell lenni a saját határaival, mondom ezt úgy, hogy én legtöbbször biciklivel vagy gyalog megyek bevásárolni. Ha nem bírtam el, akkor hívtam taxit. Ennyire egyszerű.
2020. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
29%
Igen, de egy másik férfi még mindig erősebb, mint egy másik nő, és férfinak azzal is tisztában kell lennie, hogy a férfiak nőket erőszakolnak. Mert a nők ezzel tisztában vannak. Így ha nőtől kér segítséget, meglehetősen buta.
2020. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%

Na jó, de én meg azt mondom, hogy nem kell egyből erőszaktevőnek nyilvánítani minden férfit, mint ahogy az összes nőre sem igaz, hogy gyenge vagy buta lenne. Aki híjján van a fizikai erőnek, az kovácsoljon előnyt a mentális képességeiből. Legyen talpraesett, ésszel oldja meg a problémáit.

Azért ne legyen már minden alól kibúvó, hogy "de hát ő nő". Nem kötelessége a férfiaknak sem szívességeket tenni egy idegennek, csak azért mert az idegen egy nő.

2020. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24 Nem mellesleg ezzel a logikával minek kér segítséget egy potenciális erőszaktevőtől? Miért ül be egy idegen autójába? Csak akkor erőszakoskodnak a nőkkel, ha nekik kell szívességet tenni egy férfinak?
2020. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Figyi, nem az én logikám, leírtam én is, hogy szerintem nem kellett volna segítséget kérnie. Engem az zavar, hogy az ellenkezőjét jó példának tartod. Pedig ha akármilyen nemű szülő vagy, és két percre be kell szaladnod a boltba, tuti, hogy egy nőre bízod a gyereked, nem egy férfira.
2020. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
#26 potenciális erőszaktevő? Ezt kikérem magamnak a férfitársaim nevében. 😠
2020. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

27 Ne zavarjon, mert a fordított példa mutatja meg igazán, hogy mennyire abszurd számonkérni a kérdezőt. Nem miattad, hanem a többi hozzászóló miatt, én értem, hogy különben meg azonos véleményen vagyunk a kérdező helyzetéről.


A gyerekes példa az mondjuk más, ott a sztereotípiák dolgoznak rendesen a háttérben. Az más kérdés, hogy szerintem meg normális ember nem bízza egy idegenre a gyerekét, attól még nem rossz a példád, csak nem igazán illik ide.

2020. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
28 Nem tudom mit kérsz ki magadnak, pont hogy itt a férfiakat pártoltam. Azt írtam, hogy nem minden férfi az. Talán olvasd el mire válaszoltam, akkor nem fogsz fortyogni.
2020. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!