Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi pénz, fizetés kell...

Mennyi pénz, fizetés kell ahhoz, hogy kompenzálni tudjam vele a sikertelen szociális és párkapcsolati életemet, az alacsonyságomat és minden rossz tulajdonságomat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 12:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek barátaim, óvodás koromtól kezdve a csoporttársaim bántottak, vertek, kiközösítettek. Borzalmas gyerekkorom volt. Soha nem volt barátnőm, még mindig szűz vagyok, soha nem jártam szórakozni, nem éltem szociális életet. Soha nem volt normális életem

Miért is lennék értékes ember? Igen, elismerem hogy vesztes szar vagyok, de már csak a pénz és a hatalom az egyetlen amivel kompenzálni tudom magam

2020. nov. 7. 13:03
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Mire irigykedjek? Hogy mennyi pénzt keresek, az csakis rajtam múlik és elégedett is vagyok azzal, amit hazahozok. A frusztrált szőrös törpe kinézetet pedig nem javítják a milliók, az ember vagy elfogadja, vagy rájátszik erre a sztereotípiára (mint te most).
2020. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem a magasságom ami zavar, hanem hogy soha nem volt senkim, az emberek mindig csak bántottak

Nem vagyok szőrös

2020. nov. 7. 13:18
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor főleg nincs miért irigykedni. Pénzed van, de minek, ha egyedül vagy, mint a kisujjam. Lehet el kéne gondolkodni, hogy mi miatt nincs senkid és nem vigasztalni magad, hogy cserébe az átlag magyar viszonyokhoz képest jól keresel.
2020. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert gyenge voltam és az osztálytársaim megtehették hogy megvernek, mert nem tudtam magam megvédeni

Az emberek szadisták, a gyengét eltapossák

2020. nov. 7. 14:25
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező őszintén nem tudom, én bruttó másfél millát keresek, nettó kb 1 millára jön ki. Nem elég. Ahhoz, hogy kompenzálj nem elég. Ahhoz tényleg ilyen 2-3 milliókat kellene keresni, hogy tényleg egy luxusautó is könnyen elérhető legyen, nekem meg még a saját lakás is egy-két év ilyen fizuval.

Ráadásul a pénzt szórni is meg kell tanulni. Én néhány hónapja keresek jól, előtte 190 volt a fizum és egyszerűen nem sikerül átállni arra, hogy mi mindent megengedhetnék magamnak.

2020. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%

Egyébként a kérdező már most értékesebb ember, mint az itt válaszolgató idióta, mert ő legalább nem minősít másokat úgy, hogy nem ismeri őket. A kérdező lehet értékes ember, nem tudjuk mit dolgozik, nem tudjuk mi a hobbija, nem tudjuk mivel tölti a napjait... itt az igazi lúzer az, aki le

szőrös törpéz másokat!

2020. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha az önbizalomhiányodat pénzzel kívánod meggyógyítani, az olyan, mintha egy lőtt sebet próbálnál ragtapasszal befedni. A lelki problémák meggyógyítására a világ összes pénze nem elegendő. A lelki bántalmakat a lelked megerősítésével tudod végérvényesen meggyógyítani, nem a külsőségek hajszolásával.


Ne foglalkozz a múlttal! Szar, g*ci emberek megvertek, kizsigereltek, eltapostak - de ettől még senkinek sem kell bebizonyítanod, hogy jobb vagy náluk. Hanem mi lenne, ha a pénzed egy részét arra használnád, hogy segítesz az olyan gyerekeknek, mint amilyen te is voltál? Saját példa: amióta a bevételem 10%-át minden hónapban a nehéz sorsú gyerekek étkeztetésére fordítom, sokkal gazdagabb lettem - fizikailag és lelkileg is. Próbáld ki, hátha neked is segít!

2020. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%
Ja te vagy az a kamus aki múltkor azt akarta kideríteeni hogyan vegyen magának nőt, mert pénze van, de ronda?
2020. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!