Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyton erőszakos dolgokon...

Folyton erőszakos dolgokon jár az eszem. Hogy másokat hogyan bántanék, de valóságban nem tenném meg, és kedves is vagyok. Szerintetek, ha csak elképzelem ezeket, de nem teszem meg, attól még ez olyan, amin változtatni kéne?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg van valami lelki problémád tudat alatt és ilyen gondolatokban nyilvánul meg. Magadnak tennél jót, ha megfejtenéd az okát.
2020. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha folyton azon jár, az szerintem már baj. Mert ha valaki mondjuk felidegesít és eszedbe jut, hogy fú de felrúgnám vagy valami..

És persze nem mindegy milyen mértékű erőszakról beszélünk. Hogy konkrétan mikre gondolsz? Így ijesztő ilyet olvasni, mert egy tipikus pszichopata is kedves, nyájas ember benyomását kelti általában.

2020. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Vezesd le valahogy az energiád, mondjuk sportolj.
2020. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A bezártság teszi ezt és a sok internet, pszichológus vagy találj hobbikat.
2020. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

miért nem bántassz valakit aki mondjuk szeretné is?:D csak mert én szívesen vállalnám ezt a szerepet, már ami a lelki bántást illeti


21/F

2020. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jah, jó lenne ezen változtatni, már csak magad miatt is.

Nem tesz jót az elmédnek ha folyton egészségtelen dolgokon járatod, és teljesen hozzászoktatod magad.

2020. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, csak saját magamra vonatkozóan, azaz, hogy valaki engem büntessen meg. Igaza van a 3-asnak.
2020. okt. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 2-es nek: Szerintem nem vagyok pszichopata, képes vagyok érzelmekre, meg minden. Amúgy függetlenül attól jön, hogy felidegesítenek-e. Inkább olyan, hogy ülök a buszon látom az előttem lévőt és bele gondolok, hogy ez az ember hogyan nézne ki, ha mondjuk a saját beleivel felakasztanám és rángatózna a fuldoklástól. De nyílván nem teszek ilyet, már alapból szerintem nem islehetene, mert kiszakadna a bele, nem bírná el a testsúlyát, szóval megcsinálni se lehetne. Vagy nem tudom, létezik, hogy az így elbírjon? De ha lehetne se tenném meg és máshogy se bántanék senkit... Ha valaki felidegesít sose megyek neki. Inkább kiabálok, vagy ráhagyom, nem ütöm meg.
2020. okt. 9. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy troll vagy, vagy még most keress fel sürgősen egy pszichológust!
2020. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll, azért írtam ki a kérdést, mert nekem ez így eddig normális volt, és úgy gondoltam, ha másokat nem bántok, nem gáz, de aztán elkezdtem gondolkodni, hogy tényleg oké e ez így...
2020. okt. 9. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!