Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire meg tudja változtatni...

Ennyire meg tudja változtatni az embert egy jó munkahely?

Figyelt kérdés
párom 5 ève munkahelyet váltott. ès hát olyan amihez efektìven nem èrtett. beszèd, kiállás döntès hozatal magabiztosság.... ezek nem voltak meg benne.ezek miatt nem is akart jogsit. fèl ève letette, azt mondta hogy most már tud autòt vezetni. ma jöttünk haza ès egyszer csak megált. majd ez után elő szaladt az utók közül egy kisfiú. ledöbbentem.nem èrtettem hogy honnan tudta... azt mondta látott egy arcot, de az anyukát nem, ezèrt állt meg. akkor mellette ülve èrezetem hogy higgadt, nem ideges, figyel minden hova, ès bìzott magában. olyan volt, mintha nem is vele jöttem volna össze anno...titeket változtatott már meg munkahely valamilyen módon?
2020. szept. 20. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Amikor jó munkahelyem volt, szárnyaltam. Szerettem dolgozni, mert ment a munka, nekem való volt. Magabiztoy voltam, mert biztattak, mentek a dolgok. A magánéletbe is kijött ez.

Ahol most vagyok, nem megy. Nem nekem való. Gyomorgörcsöm van és semmi önbizalmam.

Irigykedek azokra az emberekre, akik nem viszik haza a munkahelyet és ki tudják zárni. Engem ez tönkretesz.

2020. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól értem akkor te most azon vahy elájulva, hogy a párod akinek jogsija van meglátott egy gyalogost és nem ütötte el?
2020. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
efektíven?
2020. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nő vagy férfi a párod?
2020. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a környezetváltozás sok esetben jó.
2020. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ennyire meg tudja változtatni az embert egy jó munkahely?"


Látod, nem?

2020. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!