Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Van egy munkahely, ahol voltam az egyik részlegén. Ott nem volt annyira jó a légkör, én sem voltam olyan jó, mert állandóan összerúgtam a port sokmindenkivel, baromi idegesen tettem a dolgaimat, nem figyeltem dolgokra, tehát egy negatív életet éltem ott.

Pár éve átkerültem egy másik helyre, ahol nem folytattam ezt az életmódot, viszont átkerült egy az eredeti helyről származó munkatárs, aki ahol tud, alám ás, mert pl.: arról csacsog mindenkinek, ahogyan a másik helyen viselkedtem, így szinte mindenkit maga mellé állít.


Tudom, a helyzetet magamnak köszönhetem...

Mit lehet mégis tennem, hogy új életet kezdhessek?



2019. okt. 16. 07:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Tiszta lappal csak új munkahelyen fogod tudni kezdeni, de ezt gondolom te is tudtad már, szóval nem értem, hogy mi a kérdés ezek után...
2019. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!