Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az Mbti típusod?

Mi az Mbti típusod?

Figyelt kérdés

Az Mbti egy személyiség tipológia, egy teszt alapján megtudhatod a személyiség típusod. :)

Itt a teszt arra, hogy ha valaki nem ismeri.

[link]



2020. aug. 7. 21:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
57%
ISTJ-A (vagy ezt szoktam kapni vagy ISTP-t, a J/P mindig határközeli értéket ad hol ide hol oda). A férjem ENTJ, tényleg igazi commander, de nagyon jól megvagyunk.
2020. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
65%
INTJ-T. (=
2021. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
71%

Jött már ki INFP, INFJ és ENFJ is. A hangulatomtól és az aktuális élethelyzetemtől függ mindig.

Szerintem mindháromból van bennem. Vagy ez a három annyira közel van egymáshoz, hogy tényleg csak pár akarattal is befolyásolható különbség van köztük.

2021. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
41%
Azert tegyük hozzá, hogy a 16 personalities oldal elég hibás eredményeket ad :)
2021. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
6%
INTJ :)
2021. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
8%

Azért tegyük hozzá, hogy nem adhat hibás eredményeket olyan oldal, ahol egyszerűen csak a kérdesekre adott válaszaid foglalják mondatokba.

Ha téved, akkor te válaszoltál rosszul:)

2021. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
57%

#36

Te egyébként képben vagy magát az MBTI elméletét illetően, vagy csak ezt az oldalt ismered?

2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
11%

nem olvastam utána de kitöltöttem a tesztet..

az eredmény pedig (mint ahogy várható volt) csak azt foglalta össze amit előtte válaszul adtam

2021. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
25%
Ha utánaolvastál volna, akkor most tudnád, hogy a másik válaszoló mit ért a hibás eredmény alatt. Nem a betűket kell értelmezni külön-külön, hanem a 8 kognitív funkciót, és azoknak a sorrendjét. Egy INFP (Fi>Ne>Si>Te) teljesen más elemekből "épül fel" az elmélet szerint, mint egy INFJ (Ni>Fe>Ti>Se), de az, hogy a teszt a két kategória közül melyikbe fog sorolni téged, attól függ, hogy mennyi spontán természetre utaló választ adtál, pedig valójában teljesen más jellemvonások (vagy inkább működési minták) határozzák meg, hogy hová tartozol. Lényegében ez a probléma.
2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
33%
hagyd, úgysem akarja megérteni...
2021. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!