Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszik egyesek egy...

Miért veszik egyesek egy kalap alá a homoszexualitást bizonyos beteges, undorító dolgokkal?

Figyelt kérdés

Például a pedofíliával, a nekrofíliával és zoofíliával.

Egyértelmű, hogy kecskét meg hullát nem tud megkérdezni az ember, hogy akar-e bármi olyat, egy gyerek meg nem tud beszámítható választ adni ilyen kérdésekre. Az azonos nemű párkapcsolatokban pedig két beszámítható, élő ember van kapcsolatban közös megegyezés alapján.


Akkor mégis miért veszik egy kalap alá ezeket a dolgokat?


2020. máj. 11. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy neked az ember,hogy más mit csinál négy fal között?"


Én hol mondtam ilyet? Tőlem könyékig is felnyúlhatnak egymás seggében.

Attól még undorító.

És hiába magyarázkodsz, bizony a homot kifejezetten a segglyuk izgatja.

2020. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Heteró vagyok,csak veled ellentétben végtelenül toleráns."


Jah, annyira vagy toleráns, hogy jaj.

Ha valaki nem azt fújja, amit te, akkor már vinnyogsz.

Ez meg a legnagyobb röhej, hogy meg akarják mondani, hogy nekem ehhez jó pofát kell vágnom..

Szánalmas

2020. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az emberek mindenre fújnak, ami eltér a társadalmi normáktól. Hiába nem bűncselekmény, mint a pedofília (ezt nálam egyértelműen a halálbüntetéssel lehetne megtorolni), vagy a zoofilia (állatkínzás!) meg a necrofilia (hullagyalázás). Csak ugye nem "nómális". Mert az ember nem tudja felfogni, hogy a kiírt szerepektől eltérően is lehet élni, nem tudják feldolgozni pl. azt sem, ha valaki vegetáriánus/vegán. Még nem érett meg erre az emberiség. Ha valamilyen oknál fogva nem vagy beilleszthető a tömegbe, hiába nem követsz el bűncselekményt, nem ártasz a légynek sem, mindennek el leszel hordva.
2020. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert a homoszexualitás sem egészséges.


Aki meg olyasmit írt, hogy a heteroszexuálisok között is vannak, akik előnyben részesítik a végbélbe "közösülést": egyrészt nem tudom honnan veszik, de még ha úgy is lenne, az csak azoknak a heteroszexuálisoknak a személyes problémájuk lenne, nem más.

2020. jún. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!