Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszik egyesek egy...

Miért veszik egyesek egy kalap alá a homoszexualitást bizonyos beteges, undorító dolgokkal?

Figyelt kérdés

Például a pedofíliával, a nekrofíliával és zoofíliával.

Egyértelmű, hogy kecskét meg hullát nem tud megkérdezni az ember, hogy akar-e bármi olyat, egy gyerek meg nem tud beszámítható választ adni ilyen kérdésekre. Az azonos nemű párkapcsolatokban pedig két beszámítható, élő ember van kapcsolatban közös megegyezés alapján.


Akkor mégis miért veszik egy kalap alá ezeket a dolgokat?


2020. máj. 11. 15:52
1 2
 1/14 Tiszakanyar ***** válasza:
Miaz, hogy egy kalap alá? Ezek mind szexuális beállítottságok. Vagy mire gondolsz?
2020. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy beállítottság, de ártalmasak, kivéve a homoszexualitást. Az az egyetlen, ahol alapesetben mind két fél bele tud egyezni. Mégis azt mondják egy csomóan, hogy ugyan olyan undorító, mint a fent felsoroltak.
2020. máj. 11. 15:59
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Már bocs, de itt nem ez a lényeg.

Hanem hogy ferde.

Teljesen mindegy, aki kutyával, gyermekkel, vénemberrel, szekrénnyel, azonos neművel stb szexel, annak valami hiba csúszott a gépezetbe.

Szaros seggekben túrkálsz és ez izgat fel.

Hát ez totál no comment:D

2020. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez engem is nagyon zavar. Nem értem, hogy két (vagy több) felnőtt, cselekvőképes emberi lény közös beleegyezésen alapuló kapcsolatának, aktusának mi köze az általad felsoroltakhoz, mégis sokszor futok bele hogy "ha a melegeket támogatjuk, akkor a pedofiloknak is legyenek jogaik" és hasonló hajmeresztő okosságokba....
2020. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tiszakanyar ***** válasza:
57%
Szerintem nem mondja senki, hogy ugyanolyan undorító lenne. Egyszerűen sokan nem tudják felfogni, hogy van ilyen. Én például aszexuális vagyok, senki nem képes megérteni, hogy én nem akarok koitálni senkivel, mert nem igénylem. Sok idióta azt hiszi ez betegség. Van ilyen. Emberek nem tudják elfogadni a másságot. Vagyis nem mindenki tudja elfogadni. Bár elsősorban a homokat azért utálják sokan, mert felvonulgatnak és hangoztatják a másságukat meg stb., stb., amitől jogosan kap frászt minden értelmes (itt nem heterora gondolok) ember. Az ilyen felvonulásokat a kormánynak úgy kéne kezelnie, hogy kimegy egy Vulcan M163 a térre és belelő egy sorozatot a felvonulásba. Mert a büdös kutyát nem érdekli, hogy ki kihez vonzódik. A 4 fal között mindenki azt csinál, amit akar, de ez senkit nem érdekel. Szóval a melegeket ezért utálják sokan, ami tbh. érthető valahol.
2020. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nőként nem igazán "túrkálok senki szros sggében". Másrészt vannak heteroszexuális párok is, akik szoktak.... Értitek 😅
2020. máj. 11. 16:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem védelmi mechanizmus.És nem,egyáltalán nem szexuális beállítottság,illetve valamilyen szempontból biztos az,de nem.A homoszexualitás szexuális beállítottság,a többi meg parafília.Én már láttam,amikor YouTube komment szekcióban valaki a melegekkel hasonlította össze a pedofíliát.Egyszerűen csak próbálják megmagyarázni a beteg,a normálistól teljesen eltérő szexuális aberráltságukat.Ja, és persze aki itt olyanokat mondott,hogy más segg..ében turkálnak.Nem mindegy neked az ember,hogy más mit csinál négy fal között?Heteró vagyok,csak veled ellentétben végtelenül toleráns.
2020. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező.Ez de igaz.Mennyi heteró férfi szereti az anált,de ha két férfi csinálja,az gusztustalan.Ahogy egy számomra nagy kedvenc YouTuber,Blair White mondaná:"Make it make sense".
2020. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az átlagember működése:

Én vagyok a normális, aki nem olyan mint én az ferde, beteg. És mindenki ott húzza meg a határt ahol ő van. Egy mélyen vallásos embernek a maszturbáció és a házasság előtti szex is tabu. Az átlag világi embernek ezek nem tabuk, mert ő is csinálja ezeket. Van akinek az anál is belefér másnak meg undorító (csak zárójelben, a melegeket nem a másik "Szaros seggekben túrkálás" izgatja fel. Hanem a másik teste. Amiről te beszélsz az a koprofília és semmi köze a homoszexualitáshoz).

A homoszexuálisok a saját beállítottságok élik meg teljesen normálisnak. Az ő normavilágukba ez természetesen belefér, más meg már nem.

A legtöbb ember így működik. Ezzel alapvetően nincs gond. Csak azzal van amikor ez a működés nem saját magára, hanem környezetére is kivetül. Mert sajnos az emberek többsége az értékrendjében annyira hisz, hogy azt mindenkire alkalmazva azokat az embereket akik ennek nem felelnek meg elítéli és kirekeszti. Teszi ezt annak ellenére, hogy hasonló helyzetben ő is változtat az értékrendjén. Csak egy példa. Biztosan ismer mindenki olyan embert aki sokáig hangoztatta élete során, hogy "Én bizony soha nem volnék képes lopni/elválni/megütni a gyerekem/abortuszt végeztetni/lógni a munkából/hazudni a páromnak/stbstb!" Aztán egy adott élethelyzetben ez megdől, és onnantól az illető már itt húzza meg az erkölcsi határt. "Tudom, hogy hazudni nem szép dolog, de jobban fájt volna neki, ha elmondom az igazságot!" És persze ezzel megvan a felmentés is.

Én azt gondolom, hogy ha ezt az ember felismeri önmagában akkor már képes a határokat saját magától függetlenül meghúzni és emberségesebben állni a környezetéhet. Az ilyen ember nem azt mondja, hogy "Én soha nem volnék képes ...". Ő azt mondja, hogy "Nekem ez nem vonzó, de nem árt vele senkinek. Nem az én dolgom." És ez nem csak a szexualitás terén, hanem a vallás, a párkapcsolat és mindennapi élet számos területén feloldhat rengeteg feszültséget.

2020. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9# vagyok. Amit leírtam annak tökéletes példája az 5-ös válaszoló. Először elmondja milyen rossz, hogy az ő asszexualitását nem érti meg senki, majd a melegeket bírálja amiért a jogaikért harcolnak.

"Az én határom itt van, ami ezen belül van az ok, ami nem az nem ok."

De olvastam már olyan meleg ember kommentjét aki a homoszexualitás elfogadásáért sírt majd a transznemű embereket bírálta.

És a legdurvább számomra, hogy az emberek hajlamosak ugyan azt a lángoló gyűlöletet vetíteni azokra akiket ők elítélnek mint amit ők kapnak és ami miatt szenvednek.

2020. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!