Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Imádok cigizni fêlek...

Imádok cigizni fêlek hogy rá fogok szokni (?! )

Figyelt kérdés

Mikor cigizek egyszerűen kikapcsol az agyam és a fusttel együtt elszáll minden ami bánt..... néha néha cigizek de csak magambam szoktam nem masok előtt .

Mit tegyek???? Fáj a fejem rendesen mióta nem gyujtok ra 16 és fél lány


2016. jún. 19. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

9-es...

most őszintén...szerintem nem sokakat érdekel a cigis történeted

főleg h le írtál vagy 1000 karaktert, ez benne lesz a 21-ik század grimm könyvében?

2016. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igazából most mindenki nyomni fogja neked a ne cigizz szöveget. Én se cigiztem soha életembe és nem is tervezem. De szerintem mind1 hogy mennyit mondjuk neked úgyse számít. A lényeg hogy döntsd el melyik a szimpatikusabb. Most levezeted vele könnyen a stresszt és kicsit elviselhetőbbé teszi a mindennapjaidat, cserébe sok pénzért (azért napi/két napi ezer forint qrva sok), emelett bűzlesz tőle és rejtegetned is kell. Pár tíz év múlva észreveszed hogy szép lassan ráment a tüdőd és itt már nincs visszaút... De legalább addig könnyebben le tudtad vezetni a feszültséget.

Vagy úgy vagy vele hogy inkább leteszed és elviseled a mindennapi stresszt a segítsége nélkül. Ilyenkor megmarad a pénzed, nem leszel büdös (gondolom) és a betegségek kockázata is csökken.

Gondold át és döntsél. Ez a te életed, mi nekünk nincs jogunk megmondani hogyan játsszad el vagy hogyan ne. Meg egyáltalán ahoz nincs jogunk hogy eldöntsük hogy melyik jobb élet, a rövid kellemes vagy a stresszesebb hosszabb és milyen lehetőségek adódnak meg most és mikor az unokáidat szeretnéd látni. Ezt neked kell tudni. Én akkor se foglak elítélni ha dohányzol vagy ha nem dohányzol.

2016. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szokj le róla mert undorító,egy lánynál főképp.Ja meg mi az,hogy 16 és fél? :D Nem 16? Látom olyan típus vagy aki hamar fel akar nőni.Ne tedd mert megbánod,jobb gyereknek lenni.
2016. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én cigizek, és már nem tudok leszokni.

Függő lettem..

Addig szokj le amíg tudsz.

16/L

2016. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"16 és fél lány"


Azt a 16 lányt még értem ,de azt a felet? Az hogyan sikerült? És miért nem lett egész?


Egyébként a teste felső része nincs meg vagy csak az alsó végtagjai hiányoznak?

2016. jún. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!