Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tönkretettek az életem?

Tönkretettek az életem?

Figyelt kérdés

Szóval a történet:

Általános iskola 5. osztalyatol kezdve a ballagásig folyamatosan csufoltak, bántottak az osztálytársak, es néha nem csak szavakkal. Nem telt el nap úgy, hogy nem hallottam a serteseket.:

"Kövér disznó vagy", "szuzen fogsz megdogleni", "stréber", "nem kellesz senkinek".....

Ezek nekem nagyon rosszul estek, vagdostam magam, nem volt nap, hogy ne sírtam volna.

Elkerültem onnan gimibe, 2eve. Egy fokkal jobb lett, de mégsem. Itt szereztem pár barátot, de ok se igaziak, mármint nekik is megvan a saját baráti koruk. 170 cm hez vagyok 78 kg, tehát kövér. Es ezt van, hogy ki is mondjak. "Fogyhatnal", "jól kikerekedtel".... Nap mint nap szembenézek az osztalytarsaimmal, akik gazdagok, külföldre utaznak tanulni, buliznak, van társasági életük. En nem vagyok gazdag es nem járok bulizni, inkább olvasok. Vagdosom magam. Buntudatom van, ha eszek, mert tudom, hogy nem kene. Próbálok gazdagnak látszani, pedig nem vagyok az. Nagyon utálom magam, amiért ilyen vagyok. Folyton csak bántanak. A súlyom miatt, az onbizalmam miatt, a pénzem miatt... Boldogtalan vagyok, vagdosom magam. Egyetemre szeretnek menni, jo messzire innen es nem visszajönni, de pénz nélkül...... :(

Sokszor meg akarok halni, de nem merem megtenni. Rengeteg pánikrohamom van. Például a villamoson mikor dugig van emberrel, akkor attól felek, hogy ok is bántani fognak es meg ütnek, mint az osztálytársaim.

Nem volt meg barátom 17 éves létemre, mert szégyellem magam.

Nem tudom mit csináljak. ???

17/L



2015. okt. 25. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen csontsovány lányok folyton a nagy melleik miatt irigylik a magadfajtákat, mert ösztönállatlények. És rivalizálnak kb felsős koruktól amikor már kamaszok. Irigyekkel ne foglalkozz, ott van Molnár Krisztián, neki is ugyanezeket mondták, mégis megtanulta lesz rni ezeket. És boldog további életet él. És szabad enned, mert senkinek semmi köze a Te testsúlyodhoz, ne mások véleménye alapján ítéld magad. A legjobb, ha sehogysem teszed. Csak tudd, hogy mi a jó Neked és mi nem.
2015. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


Ne állj így hozzá, hidd el, hogy sokan szeretik a teltebb lányokat is.

Csak nézz körül pl. az utcán vagy a plázákban, hogy milyen sok telt lánynak van párja.

2015. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Csak egyet tudok érteni a többi válaszolóval, csak rosszabb lesz a helyzet ha tovább vagdosod magad, és ilyen negatívan állsz a dolgokhoz. Velem is ezt csinálták már elsőtől, de én úgy döntöttem (kb olyan 10-es koromban), hogy nem fognak a többiek érdekelni, hogy elfogadom magamat így, és sokkal boldogabb vagyok, bár volt külső segítségem is, nem feltétlenül kell pszichológus ehhez. Szüleidnek tényleg szólj, biztos fontos vagy nekik! (Én sem szóltam nekik egy szót sem szóval megértelek) És bármikor írhatsz nekem ha szeretnél beszélgetni erről valakivel. 17/L
2015. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: az élet egy küzdelem minden nap szembe kell nézni a sok k0cs0ggal, mindig legyen valami célod amit el akarsz érni (pl:minusz két kiló egy hónap alatt, legjobb egy tantárgyból)

másik: ez a legjobb időszakod, majd amikor a családtagjaidban fogsz csalódni, aztán a pasidban-férjedben megcsalnak, földbe taposnak undorodni fogsz ha rá gondolsz hogy úgy ért hozzád hogy a nőjétől jött.

Na akkor leszel teljesen padlón, és a végén már nem érdekel senki véleménye és l3sz@rod az egészet, megtanulsz élni és rájösz hogy erős vagy és többé nem fog senki kikészíteni és boldog leszel :)

2015. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne törődj a sértésekkel. Ne vagdosd magad és keress szakembert, mind lelki, mind táplálkozási tanácsokban. Rendbe fogsz jönni. A legfontosabb hogy higgy magadban. Nézz motivációs filmeket. Pl. : Rocky 1-6. Nagyon jó film, én mindig megnézem, ha magam alatt vagyok.
2015. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13%

Ne menny pszihológushoz, mert nincs ingyen. Én ingyen segítek és jobb vagyok rengeteg pszihológusnál.

Nagyon rossz tudati állapotban vagy s meaningless dolgokat figyelsz és azok alapján működő embereket nem fosod le magasról.

Írj rám ha kell segítség.

2015. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

3 évesen kiderült rólam, hogy súlyos allergiám van, ami ronda bőrbetegséggel jár, és minimum 40 éves koromig kitart. 10 évesen kiderült, hogy rettenetesen görbe a hátam, és hát problémákkal küzdök, 10 évesen szintén kiderült, hogy rossz a szemem. A sors rendesen vert.Elsős korom óta az osztályom gyűlölt, szivattak, csúfoltak, tehetségtelen vagyok, csúnya, ronda, négyszemű, pápaszemű, leprás, görbehátú, pálcika ember, rondaarcú. "Ilyen kinézettel soha nem lesz pasid" Stb.

Teljesen utáltam mindenkit ott, kivétel nélkül. Mindig is egy szerény, visszahúzódó ember voltam, nem bántott senki akkor én sem, nem beszéltem, csak ha kérdeztek, anyámék erre tanítottak, egész jól tanultam, nem voltak barátaim. Forever alone voltam. 6.-ig szinte mindennap sírógörcs tört rám, nem mertem itthon mondani, mert tudom mi lett volna. "Jaj ne hisztizz már b+". És ez rontott volna a helyzeten.

10 évesen,negyedikben az egyetlen kedvenc tanárommal beszéltem, informatikát tanított, szeretett engem, imádtam, mint tanárt. Eldöntöttem, hogy az életemet az informatikának szentelem. 12 évesen az osztályomba jött egy csaj, összehaverkodtunk, de próbált olyanba belevinni amibe én nem akartam belemenni, a város legsötétebb rétegeibe, ahol mindenki drogos, piás 16-18 éves roma gyülekezet volt. Tudtam, hogy senkire nem számíthatok, csak magamra. A gondolataim elkeveredtek, teljesen más irányba, romlottak a jegyeim, a magatartásom, teljesen megváltoztam. A visszahúzódó csajból egy nagyképű, arogáns, bunkó, tahó lett.

Ez ment egy évig, aztán találtam egy példaképet akire nagyon akartam hasonlítani, kitörtem ebből az életből, jelentősen javultak a tanulmányaim, megtanultam pár önvédelmi fogást, sokkal boldogabb ember lettem, de nyíltabb. 14 évesen végre találtam olyan barátokat akikkel legalább bulizni el lehet menni, ballagás után ott hagyott mind. Utána elkezdtem egy hobbit, verset és novellát írtam, és írok jelenleg is, megtaláltam azt a dolgot amiben tehetséges vagyok.

Informatikusnak tanulok jelenleg. :D

Nagyon kemény iskola, a tanárok is, diákok gyökerek, a szakma nehéz, a feltételek nehezek, vallásos iskola, mindennap 8-9-10 óra, + 0. Aludni alig van időm, de hajtok! A rosszabb éveim alatt végre találtam normális zenéket amiket szeretek, ezek inspirálnak engem, néha elmegyek bulizni.

Tudom miről beszélsz. Soha nem voltam pszichológusnál, csak rontana a helyzeten. Akarni kell mindent! Ne törődj azzal, hogy mások mint mondanak. ,,Légy eredeti, az egyetlen"!

2015. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: gratulálok es köszönöm. :)
2015. okt. 26. 08:19
 19/21 anonim ***** válasza:

3As vagyok.

Dejó ez a mosoly, eddig nem írtál smileit! :))

2015. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Köszönöm. Hat igen kezdek egy kicsit boldogabb lenni, bár nem tudom hogy fog sikerülni. Fogyokurazni es rendszeresen edzeni fogok. Csináltam magamnak egy étrendet es mától kezdődik az új életem.
2015. okt. 26. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!