Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tönkretettek az életem?

Tönkretettek az életem?

Figyelt kérdés

Szóval a történet:

Általános iskola 5. osztalyatol kezdve a ballagásig folyamatosan csufoltak, bántottak az osztálytársak, es néha nem csak szavakkal. Nem telt el nap úgy, hogy nem hallottam a serteseket.:

"Kövér disznó vagy", "szuzen fogsz megdogleni", "stréber", "nem kellesz senkinek".....

Ezek nekem nagyon rosszul estek, vagdostam magam, nem volt nap, hogy ne sírtam volna.

Elkerültem onnan gimibe, 2eve. Egy fokkal jobb lett, de mégsem. Itt szereztem pár barátot, de ok se igaziak, mármint nekik is megvan a saját baráti koruk. 170 cm hez vagyok 78 kg, tehát kövér. Es ezt van, hogy ki is mondjak. "Fogyhatnal", "jól kikerekedtel".... Nap mint nap szembenézek az osztalytarsaimmal, akik gazdagok, külföldre utaznak tanulni, buliznak, van társasági életük. En nem vagyok gazdag es nem járok bulizni, inkább olvasok. Vagdosom magam. Buntudatom van, ha eszek, mert tudom, hogy nem kene. Próbálok gazdagnak látszani, pedig nem vagyok az. Nagyon utálom magam, amiért ilyen vagyok. Folyton csak bántanak. A súlyom miatt, az onbizalmam miatt, a pénzem miatt... Boldogtalan vagyok, vagdosom magam. Egyetemre szeretnek menni, jo messzire innen es nem visszajönni, de pénz nélkül...... :(

Sokszor meg akarok halni, de nem merem megtenni. Rengeteg pánikrohamom van. Például a villamoson mikor dugig van emberrel, akkor attól felek, hogy ok is bántani fognak es meg ütnek, mint az osztálytársaim.

Nem volt meg barátom 17 éves létemre, mert szégyellem magam.

Nem tudom mit csináljak. ???

17/L



2015. okt. 25. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust és egy szintén jó dietetikust. Szüleidnek nem beszélsz a problémáidról?
2015. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A szüleimnek van elég gondjuk nélkülem is, nem fárasztom őket ezekkel a problémákkal. A pszichológus nem segít, csak rontaná a helyzetet. Úgysem értene meg. Dietetikushoz nem megyek, minek? Úgyse fogok enni. Majd ha kórházba kerülök, akkor majd legalább foglalkozik majd velem valaki addig se kell majd nyilvános helyre mennem.
2015. okt. 25. 20:13
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Jó, hogy ezeket kibeszéled magadból!!


Te normális vagy, hiába nem ennél, ilyen a testalkatod, a belsődet kell szeretni, nem a külsődet! Nekem nyugudtan írhatsz bármikor, szívesen beszélgetek és meg is hallgatlak, bár fiatalabb vagyok nálad.


Nagyon rossz barátaid vannak!! Gonosz emberek! Próbálj megne törődni velük, tudom nehéz! De kit érdekelnek? Hadd legyenek gazdagok, hadd legyenek pálcikák, legyél büszke magadra! Csodálatos vagy, mindenben tökéltes, kivéve 1 dologban: hogy vagdosod magad!!! Ezt azonnal fejezd be!


És ne ne egyél! Hanem étkezz egészségesen, igyál sok vizet és sportolj, mozogj rengeteget!


Hajrá! :)

2015. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

3-As vagyok. A szüleidnek van ezer gondja lehet. De te vagy nekik a legfontosabb! Azonnal szólj nekik, már 5.-ben kellett volna!!! EGYÉL, SPORTOLJ, SPORTOLJ, EGYÉL, SPORTOLJ, SPORTOLJ! Így tovább!

És sokat igyál!

2015. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hat köszi hogy próbálsz felviditani. Amugy a vagdosas jól esik. Legalább faj egy kicsit, amugy nem ilyen késekkel meg pengekkel vagdosom magam, hanem ollóval meg ilyen apróbb dolgokkal ami nem annyira látszik .
2015. okt. 25. 20:17
 6/21 anonim ***** válasza:

3-As vagyok.


Akkor sem helyes! Nem normális! Mármint nemte, hanem amit csinálsz! És ne mondd hogy kicsit fáj, mert nekem az nagyon fáj, ha pl egy lap megkarcolja a kezem!

2015. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
66%
Nagyon bután gondolkozol, utálom az embereket akik magukat vágdossák. Igenis szólj szüleidnek, és menj el pszihológushoz. Ha nem mész el akkor ne várj csodát, csak rosszabb lesz.
2015. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Én ugyan még kisebb vagyok, 1-2 évvel, de ezek egy részét én is átéltem. Engem is piszkáltak meg csúfoltak és bántottak. Amiket leírtál azok alapján engem nem bántottak ennyit és ennyire, de én ezeken túl tudtam tenni magam. Tes is emberből vagy neked is menni fog. Tudod, ezeknek a fele sem igaz amit mondanak. Ez csakis őket minősítí, hogy ez a legjobb dolguk, hogy egy téged basztassanak. Szedd magad össze, és keress valami kemény sportot aminek a segítségével lefogyhatsz. A másik, hogy szerintem az ilyen hülye gondolatokat, mint pl: "én úgysem vagyok képes rá" stb.. ezeket szedd ki a fejedből mert, csak hátráltatni fognak. Sok szerencsét és kitartást! 15/F
2015. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

170/78?!

Ne viccelj, ezekkel a paraméterekkel te vagy számomra az álomnő! :P

Csak kár, hogy több mint 2x annyi idős vagyok mint te. :S

De ne vagdosd magad, ez nagy butaság, hidd el, hogy sokan keresnek ilyen típusú lányt, mint te, csak eddig még nem találkoztál velük, de ami késik, nem múlik...

2015. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Hat talán egy pszichológushoz elmegyek, de a szüleimnek nem szólok. Vannak más sokkal fontosabb dolgaik.

Utolsó: hat en nem érzem magam annak. :( kor ide vagy oda sose leszek eleg jo :/

2015. okt. 25. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!