Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők nem gondolnak a váratlan...

A nők nem gondolnak a váratlan helyzetekre?

Figyelt kérdés
Egy eset kapcsán jutott eszembe.A férj hirtelen meghalt minden előjel nélkül 50 évesen.Mivel ő kezelte a pénzügyi dolgokat,csekket,szinte mindent,félretett pénzt is,a nőt ez soha nem érdekelte,a férfi halála után a nő azt se tudta hogy működnek a dolgok,stb,teljesen életképtelen lett,nem tudta mit hogyan kell intézni.Ti fel vagytok készülve hirtelen halálesetre,mindennel tisztában vagytok a párotokkal kapcsolatban,pénzügyi dolgokkal ?
2015. ápr. 21. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a férjemnek mondtam egyszer ugyanezt, hogyha velem bármi történik, mi lesz? Fogalma sincs, melyik számlát fizetjük csekken, mit utalással, mit e-számlaként....
2015. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnél apa kezel mindent, anya azt se tudja, mennyit keres. De azért egy minimális mértékben anya is képben van, ha döcögve is, de boldogulna egy ilyen helyzetben. Persze arról, hogy apa meghal hirtelen, nem az az első gondolatom, hogy akkor mi lesz a számlákkal.
2015. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A számlákkal nagyon elúszni úgysem lehet, arról gondoskodnak a szolgáltatók csinos kis felszólító levélben.


Mi ez az újabb idióta általánosító kérdés?

2015. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!