Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg boldogabbak azok,...

Tényleg boldogabbak azok, akik mindent maguk érnek el?

Figyelt kérdés

Elég mélyről jövök, rossz családi és anyagi helyzetből. Külföldre jöttünk a párommal, mindketten elkezdtünk dolgozni és tanulni. Most nyelviskolába járok, mert a továbbtanuláshoz felsőfok kell. Sajnos nem mehetek arra a szakra, ami az álmom, mert az nem keresett, egy nehezebb, de valamivel használhatóbb irányt választottam.

Nagyon le tudok hangolódni, ha látom, hogy másnak mindent a feneke alá raknak, a párom elmondása szerint viszont büszke rám, hogy nem követtem az otthoni példát, mertem változtatni, és mivel nekem nehezebb, jobban fogom becsülni.


Tényleg szívesebben költi a saját keresetét az ember?

Boldogabbak azok, akik önerőből kapaszkodtak fel?


2015. ápr. 2. 12:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: hol volt irigység a mondandómban, kérdező? És hol volt az benne, amit írtál?
2015. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én az 1-es vagyok, és én sem értem, hol van az irigység abban, amit leírtam. De az már biztos, hogy a kérdező komoly lelki problémákkal küzd, önigazolást vagy nem tudom, mit keres, és még életében nem volt boldog, így fogalma sem lehet róla, mi az. Egy boldog embernek eszébe sem jutnak ilyen kérdések.
2015. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!