Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom egyedül az...

Csak én utálom egyedül az egész földön Selena Gomez-t?

Figyelt kérdés
Mindenkinek annyira tetszik, és mindenki szerint olyan helyes csak szerintem nem?
2014. okt. 24. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Oyan sötét vagy, hogy az már fizikailag fáj. Hány éves vagy, de tényleg? Elképesztő, hogy egyeseknek van energiája arra, hogy totál értelmetlen dolgokon rágja magát. Azt hiszed ez a világ legnagyobb gondja? Mégis hol élsz te?

Őszintén kívánom, hogy kerülj olyan helyzetbe, melyben megtapasztalod, hogy ez milyen hülyeség, és megvilágosodsz.

Nem azért mondom ezt, mert szeretem Selena Gomezt, de nézzél már körül, és érezd már, hogy milyen elképesztően idióta dolog azon fennakadni, hogy miért szeretik ennyien Selena Gomezt.

Pontosan azért, mert belekerült a showbiz-be, ami pontosan arról szól, hogy van egy ember, akit sztárolnak azért, hogy Ő és a mögötte dolgozó iszony sok emberből álló stáb irtózatos nagy pénzeket kaszáljanak le.

Minden nagy sztár ilyen. Akármelyik.

Valakinek tetszik, valakinek nem. És még az utálók is segítenek neki fennmaradni, mert az elvakult rajongóknak van kivel vitatkozniuk, ami mégjobban erősíti az imádatukat. És a sok utálkozó comment is csak pénzt hoz a YouTube-on.

De komolyan! Mások éheznek, meg szomjaznak, vagy majd szét fagynak, valahol épp háború zajlik, valaki épp most tudja meg, hogy pár hónapja van hátra, valaki épp most veszíti el az anyját, valakinek épp küzdenek az életéjért, te meg ilyeneken problémázol? Ugyan már!

Annyira nem értem az ilyet.

Dehát, ilyen ez a világ.

2014. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy 4 éve ilyen f**ságokkal foglalkoztam... Nézzétek el az agyhalott, alig 11 éves énemnek
2018. nov. 2. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, mikor válaszoltam és még mindig utálom :D Vagyis az utálat túlzás, de még mindig nem szimpi a csaj és a kinézetéről alkotott véleményem se változott azóta.
2018. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
😂😂😂 Én se szeretem, de itt szerintem valami baj lehetett a suliban és ki kellett élnem az utálatom XD Nem hiszem el, hogy én voltam.
2018. nov. 9. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!