Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra legyen kedvem egyedül biciklizgetni a környéken?

Figyelt kérdés

Még nyáron meg régebben is tök jól elbiciklizgettem a környéken, olyan 10-20 km-eket általában szomszéd települések irányába, vagy a szomszéd településre. Mivel magányos vagyok mindig egyedül megyek, de kikapcsolódást nyújtott, jól szokott esni. Most viszont egy ideje valahogy már semmi kedvem menni. Valamiért beleuntam hogy ugyanazokat az útvonalakat századszor is végjárjam, ráadásul tök egyedül mindig. Valamiért ráuntam a dologra, pedig most októberben volt jópár szép napos nap, lett volna rá lehetőség bőven.

Miért mehetett így el a kedvem, és hogyan szerezhetném vissza hogy újra rendszeresen eljárjak biciklizni?

18/F


2014. okt. 19. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el kell indulni, aztán menni fog.
2014. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress hozzá egy partnert, és ismét lesz kedved bringázni.
2014. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos nem garantált,de megfelelő zenei körítéssel új élményt adhat ugyanaz az útvonal...bár én se szeretek ugyanazokon az utakon menni, de ha nincs más lehetőséged, egy próbát megér ;)
2014. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy szép, csinos, kedves lány társasága szerintem elég jó motiváció lenne. De lehet csak én látom így.
2014. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is fel kell ülni a biciklire és elindulni, úgy szokott kezdődni a bicikli túrák túlnyomó része :)


Ha éppen unod a környező települést akkor ideje meghódítani valami távolabbi célpontot. A 20 kilométer az növelhető egyre nagyobb távolságokra, elvégre az unalomig ismert szomszéd településnek is van szomszéd települése, meg annak is, úgyis lesz egy út amerre még nem jártál.


Érdemes vonattal kombinálni a túrát, mert a legtöbb vonaton tudod szállítani a biciklit. Pl. oda vagy visszafelé vonattal mész. Vagy teljesen máshova mész túrázni.

2014. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!