Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom egyedül az...

Csak én utálom egyedül az egész földön Selena Gomez-t?

Figyelt kérdés
Mindenkinek annyira tetszik, és mindenki szerint olyan helyes csak szerintem nem?
2014. okt. 24. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az kicsoda?
2014. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
ÉN is utálom :ss Szerintem annyira csúnya, tenyérbemászó, mókuspofája van, mégis mindenki ajnározza, hogy milyen gyönyörű...Meg amúgy személyiségre se jön be, legalább is nekem nagyon ellenszenves..
2014. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ne csinálj úgy mintha nem tudnád XDDD
2014. okt. 24. 17:09
 4/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Én is pont ugyanezt gondolom!!!! Facebook-on csinálok egy utáló klubot. Kíváncsi vagyok, hogy hányan csatlakoznak! :D
2014. okt. 24. 17:10
 5/14 anonim ***** válasza:
zacskóval a fején 1-2 partont megérne.
2014. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TallandThin Boy ***** válasza:
72%

Minek foglalkozol vele?


Egyébként gondolom lány vagy és van egy kis irigység a háttérben.

2014. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jajj, ezt úgy bírom amúgy :D

Igen, hogyne, véletlenül se különbözhet az ízlésem a tiédtől, 4. válaszoló, ha azt mondom valakire, hogy nem tetszik, akkor biztosan irigy vagyok rá :D

2014. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TallandThin Boy ***** válasza:
63%

#7 Itt nem az ízlésről van szó, ráadásul nem is állítottam, hogy valakié nem különbözhet az enyémtől. Ha viszont valaki egy sokkal sikeresebb emberre ennyi utálatot, energiát fordít az a saját nyomorának a kivetítése, reklámozása.


Nem mondom, hogy neked nem lehet valaki unszimpatikus, de ha így van, akkor felesleges gyűlölködni, nem mész vele semmire.

2014. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos csaj,nagyon szép,csak nagyon kislányos arca van,és egyáltalán nem tehetséges.Egyébként nézd meg a starity nevezetű oldalon a véleményeket,láthatsz majd néhány negatívat is!
2014. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rá irigy, csak mérges. Idegesít hogy mindig, ahányszor csak bekapcsolom a TV-t , mindig mindenhol ott virít. És ez nem azért van, mert a helyében akarok lenni. Isten ments! Csak néha már szeretnék úgy eltölteni egy napot hogy nem látom a képét. Utálni pedig azért utálom, mert túlzottan el van szállva magával. Mondhat rólam akárki akármit, én meg mondtam az őszinte véleményemet. Ennyi.
2014. okt. 28. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!