Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lesz boldog attól...

Miért lesz boldog attól valaki, ha gyereke van?

Figyelt kérdés

Én csak azt látom,hogy ezek az emberek totál fáradtak,nincs erejük semmihez,nincs idejük magukra.

Teljesen leépülnek.És itt most nem csak az idősebbekre gondolok.Rengeteg ilyen 20on évest látok facebookon felrakják a sok fotót,aztán olyan fejük van rajta,mint a mosott sz-r.Látszik,hogy nem alszanak semmit,halálra dolgozzák magukat,és még nem is érzik jól magukat a bőrükben.Elhíznak,totál egyenes út a halálhoz.Ezek fognak 40 évesen 10 gyógyszert szedni egyszerre.

Azt hitték,hogy ez buli lesz.Meg majd megy a facebookon a sok lájk.

Megéri ezért?


2014. júl. 8. 23:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

"Elhíznak,totál egyenes út a halálhoz." ezen úgy röhögtem:D:D mekkora bunkó vagy:D imádom!


Hát mert az egyetem nem ilyen? Az ember imádja, hogy bekerül, aztán véresre tanulja a szemét, a haja zsírosodni kezd, szétkaparja a pattanásait olvasás közben az arcán, meg ilyenek. De megéri:)


A gyerek is ugyanilyen!!!:) Megéri a sok áldozat.


Tudod, hogy van a mondás: 9 hónapon át vágysz kifelé, aztán egy életen át vágysz vissza.:) Mert minden xar itt kinn:D

2014. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
hahaha jó kérdés de csak várd ki a válaszokat nem lesz benne köszönet,de én úgy vettem észre a családosok 50% megbánta csak gyáva kimondani
2014. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Megéri. Az első 2 év az halál, de utána kialszod magad és a gyerekek rengeteg örömet okoznak:) 51/N
2014. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%

Azért, kedvesem, mert én normális embert faragok a gyermekemből, és majd mutogatlak neki, hogy "látod, ennek az anyukáját is állatkertbe kellett volna zárni, mert csak tőle tanulhatta, hogy ilyen ostoba legyen".

Amúgy minden jel szerint te sem teszed boldoggá a szüleid, bár az írásod alapján meg is értem, miért. Honnan tudom? Ha a szüleid boldogok lennének attól, hogy vagy, nem is fordulna meg a fejedben ilyen hülye kérdés.

Remélem, lesz annyi eszed legalább, hogy sterilizáltatod magad, mert el nem tudom képzelni, hogy gyereked lesz, és az lesz a sorsa szegénynek, hogy felette malmozz és azon elmélkedj, most vajon mitől kellene boldognak lenned.

2014. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ezek,amiket írsz leperegnek rólam.

Képzeld,nekem van elég hobbim.Nincs szükségem egy gyerekre,hogy kitöltse az életemet.

Jó tudom,van egy szűk gazdag réteg,akik megtehetik,hogy dadát tartsanak,meg bejárónőt.Meg hasonlókat.Most nyilván nem hozzájuk irányul a kérdésem.


Én nagyon sok családostól hallom,hogy még egyszer nem vállalna gyereket.


Nem azzal van a baj,ha valakinek tetszik ez,hanem hogy idővel totál leépülnek.

napi 8-10-12 órát dolgoznak.Aztán feszülten hazamennek,nem foglalkoznak semmit a gyerekkel.Aztán a gyerekek egy része ezt megsínyli,egy szerencsétlen lesz belőle.Vagy ugyanezt a hibát elköveti és ő is megcsinálja azt,amit a szülei.


Aki tudja magáról,hogy nem magas teherbírású az minek vállal akkorát,amit nem képes teljesíteni?


De érted,ha azt látná az ember,hogy kiegyensúlyozottak,és boldogak.De nem.Totál szét vannak csúszva,emberi roncs lesz belőlük.Aztán a feladat elvégezve.Mások megmondják,hogy milyen rendes ember vagy:D


Van akinek ez fontosabb,mint megéljen egy tartalmas,izgalmas,egészséges életet.

Hát,én csak sajnálni tudom az ilyen embereket.

2014. júl. 8. 23:41
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Ki bántott?
2014. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Én ezt nem tanultam sehol.

Hanem tapasztaltam.

Az ember tapasztalás útján alkot véleményt a világról.

Nem vagyok befolyásolható,engem nem "neveltek semmire,nem neveltek belém semmit".

Csak azt írom le,amit tapasztalok,látok.


Nyilván látni nagyon kevés embert,akinek mindenre jut ideje,minden belefér az életébe,és még nem is teher neki.

De ez nagyon ritka.Talán ha a családosok 5-10%-a.

Én csak azokat sajnálom,akiket becsapnak ezzel,és elhitetik mindenkivel,hogy ez egy tök egyszerű dolog és bárkinek véghez vihető.És persze a végén ki szenved?A gyerek,az új élet,akin kitöltik a bosszújukat.

2014. júl. 8. 23:47
 8/27 A kérdező kommentje:

Az én szüleim semmi anyagi támogatás mellé vállaltak 3 gyereket,nekik nem volt elég egy kis panel lakás 1 gyerekkel,hanem 2 emeletes lakás kellett.

Érted?Olyat vállalnak,ami hosszú távon teljesíthetetlen,megsínyli az egészségük.

Aztán téged hibáztatnak,hogy nekik milyen sz-r az életük.

De ha megmondod nekik,hogy túl sokat vállaltak,akkor meg nem tudják elfogadni,szerintük az embernek az a dolga,hogy "megd-göljön".kb.

Ja,csak ennek most jönnek ki a jelei,nem tudják elfogadni a következményeket.

Azért jutott ez ma eszembe,mert láttam facebookon velem egyidős osztálytársam képeit.És már látom annak a gyereknek a jövőjét.

Ugyanazt fogja megélni,mint mi.

Már most totál depressziósok,fáradtak a szülei.

Minek csinálják ezt?Miért kell követni mindenben másokat,ha nem bírják azt a terhet?

2014. júl. 8. 23:51
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha összejönnek egy pasival akkor is elhíznak.

Közhelyek.

Ismerek kivételeket, csodás anyukák.

Egyébként meg miért zavar, nem a Te dolgod...nem?

2014. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Én soha nem szeretnék gyereket.

felfogtam,hogy mivel jár.

Nekem van igényem magamra,szeretek sportolni,nem akarok lerobbani 30 évesen sem.40 évesen sem.

Ezt egy gyerek mellett,nemhogy több mellett nem lehet megtenni.

De én legalább felfogtam.Másoknak meg kell 10 év,hogy rájöjjenek,hogy mekkora badarságot tettek.Csak addigra már ott az a szerencsétlen gyerek.

2014. júl. 8. 23:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!