Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért probléma az, ha egy rab...

Miért probléma az, ha egy rab a börtönben öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Bennem van a hiba, hogy ez engem nem zavar annyira?
2013. szept. 11. 07:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#29 engem az ilyen ostoba emberek létezése bánt egyedül, akik egyből általánosítanak :D véleményt alkottam, mert JOGOM van hozzá (ha már mindig a jogokkal jöttök), te pedig egyből egy közhellyel reagálsz. Mert ugyebár ha valaki nem pozitív és elfogadott dolgot válaszol, az "depis" vagy "megkeseredett" vagy borzasztóan irigy ember, ugye?

Jogodban áll hallgatni, jogodban áll újabb orbitális hülyeséget írni, de szerintem ne fokozd tovább az ostobaságodat. Kívánom, hogy mielőbb megértsd, hogy eltérő emberek vagyunk, eltérő véleményekkel. A további marhaságaidra pedig nem fogok reagálni, mert el sem olvasom :) jogom van nem ránézni többször erre a kérdésre :)

2013. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
10%
#30 Te kaptál tőlem egy pluszt, legalább tudsz érvelni, és némileg igazat is adok neked. Eltérő emberek, eltérő véleményekkel. Én nem tudom sajnálni a más halálát okozó emberek öngyilkosságát, ebben nem változik a véleményem. Köszönöm, hogy normálisan fogalmaztad meg a választ.
2013. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#31 persze, hogy jogod van mindenhez, még "általánosítva" leálszentezni is mindenkit, jogod van, mert egy megkeseredett nagydarab bunkó vagy. A példádat meg írd 1.sz.1 személyben - vagyis téged és szeretteidet irtják és erőszakolják - minden börtöntöltelék ezt teszi - általánosítani tudni kell.
2013. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
69%

"Aztán ha egy ember brutális kegyetlenséggel kiírtja az egész családotokat, akkor az ő életéért és lelki üdvéért is harcoljatok majd!"


Nem harcol senki semmiért. Viszont innen ülve, miközben azt sem tudjuk, milyen elítéltről van szó, nem ítélkezhetünk. Remélem nem te akarod eldönteni, ki érdemel halált és ki nem, pláne vaktában vagdalkozva a szélsőséges esetekkel.

2013. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Gondolom azért,mert így megússzák a bűnhődést.
2013. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!