Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (lent) 21F

Mit csináljak? (lent) 21F

Figyelt kérdés
Van egy idősebb testvérem és úton-nyomon belepofázik mindenbe amihez kezdek,vagy csinálok!Egyszerűen nem hagy élni!!Egyetemre járok,minden nap utazok,különböző okok miat,de miatta is,mert csak otthon ül!!elegem van mstmár belőle!!Mit tegyek??hogyan kezdjek viselkedni,mert hába dumálok hogy ez igy nem jó,nem érti!!!

2013. szept. 7. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

rosszban vagytok? vagy csak ez zavar?

és ő nem jár egyetemre? miatta miért kell utaznod? :S

2013. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyunk rosszban,de már jobban foglalkozik velem ,mint saját magával :) nem veszi észre,hogy szabadságra van szükségem,és ez a féle szeretet,aggódás miegymás megfullszt!!ő nem jár egyetemre,meg őrületesen bezárkózott,már az utcára sem megy ki!!azért utazok mert én rendezkedek itthon pl.bolt meg ilyenek,na meg jobban ki is jövökpénzügyileg!!nekem a legfontosabb mostmár a szabadságom,és ebbe nagyon beleszól!!ma is csúnán összevesztem vel,de ez már szokásos!!szóval,miatta elegem kezd lenni az életemből...
2013. szept. 7. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig ezt máshogy nem tudjátok megoldani, mint hogy valahogy megbeszélitek.

Csináld azt, hogy kibírod egy kicsit, és egy darabig hozzá se szólsz, tojd le, ha kötözködik, de még csak ne is állj le vele veszekedni.

Na ezt biztos nem akarja majd annyiban hagyni, és egy idő után inkább meghallgat. Nekem általában be szokott válni.

Meg fontos, hogy teljesen őszintén mond el neki, hogy mit érzel, meg mi zavar de próbálj meg normálisan beszélni vele, és arra törekedni, hogy ne bántsd meg nagyon, inkább valami pozitív kritika féleképp fogja fel a dolgot. És, ha ő mondja el a problémáit, hallgasd meg, ne szólj bele, és amiben igaza van, azt fogadd el, ismerd el te is.

2013. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rúgd ki az ablakon.
2013. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!