Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek le a fiúk/férfiak...

Miért néznek le a fiúk/férfiak azért, mert még nem feküdtem le senkivel sem?

Figyelt kérdés
Akárhányszor beszélgetek egy hímneművel, és akárhányszor feljön ez a téma, valahogy mindig a háttérbe vagyok szorítva azzal, hogy még nem feküdtem le senkivel. Mégis miért olyan nagy gond ez? Én nem akarok ezen csak úgy túl lenni, pláne olyasvalakivel, akit nem is szeretek igazán. Sose értettem ezt, ez egyszerűen idő kérdése, hogy mikor jön el az az ember, akivel vágyok rá, és mikor teszem majd meg. Oké, tőlem is függ, de azért én inkább a minőségre, mint a mennyiségre esküszöm. Mellesleg még 'csak' 17 vagyok!
2013. júl. 15. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lenéznek? Ha leszopnak, az jobb lesz. ;-) De amíg lenéznek, addig ezek szerint te térdelsz... ;-)
2013. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te meg miert meseld uton utfele ezt midnenkinek, aki megkerdezi? Ha feljön ez, mondhatod neki, hogy semmi közöd hozza, ha meg mar van egy parod, azt nem fogja erdekelni.
2013. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!