Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Lányok tanácsát...

Tornado kérdése:

Mit tegyek? Lányok tanácsát várom 18 éves fiú vagyok és még nem feküdtem le senkivel. Kezdek depressziós lenni, mondjátok mit tegyek?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek már mindent próbáltam
2012. dec. 20. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi mindent?

Hát, itt nem fogsz szexpartnert találni, az biztos.

2012. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért kezdesz depressziós lenni mert nem feküdtél még le senkivel? Hova tojjak? Ennél nagyobb problémád nincs?
2012. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés


4. siker

2012. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
regisztrálj egy társkeresőre. ott mindenki csak azt karja...:/
2012. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezért vagy depressziós? Én 19 éves lány vagyok és még, szűz, sokkal jobban érzem magam így, mintha érzelem nélkül lefeküdnék fűvel-fával.
2012. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy buliba és itass le egy csajt. Talán alantas dolognak hangzik (az is), de ha valaki olyan gerinctelen, hogy attól depressziós, mert még nem dugott meg senkit, akkor az ilyennek más nem is való.
2012. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

kezdj el ismerkedni. ne csak várd, hogy a lányok oda menjenek hozzád és hagyják hogy megfektesd őket. egyébként mivel nem tudunk rólad igazán semmit se, nehéz így megmondani a problémád és tanácsot adni.


5. válaszoló. lehet hogy te szűz vagy és élvezed, de attól, hogy más lány ennyi idősen nem szűz nem azt jelenti, hogy mindenkivel le is fekszenek érzelem nélkül. ennyi idősen azért lehetne ennyi eszed.

2012. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még ide is kiírtad, amit privát üzenetbe elküldtél, de alapos vagy. Nos nem ismételném önmagam, remélem elég világos voltam az üzenetemben.
2012. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha te már 18 évesen depis vagy, akkor gondold el hogy a sok lúzer aki ide írogatja hogy 23-28 éves és még nem volt nővel, na azok mennyire lelki sérültek lehetnek!

De ne hallgass rájuk! Keress egy aranyos csajszit, hódítsd meg és pár hónap múlva el is felejtheted hogy valaha depis szüzike voltál.

2012. dec. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked most akkor vagy szeretet hiányod van, vagy tényleg a szex hiányzik, de attól meg a jó életben nem leszel depressziós. Attól maximum agresszív viselkedés alakulhat ki... Összetett dolog, hogy mi miatt alakult így, mi nem látjuk ezt át. Lehet külső/belső/élethelyzet/környezet/ egybeesések/bármi.
2014. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!