Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességem elvesztése óta...

Szüzességem elvesztése óta nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszra sikerült az első szexem. A pasim most vigyázni fog rám? Mondtam már neki, hogy félek egy kicsit, de ő biztat, hogy jó lesz.

Fiúk ti mit kezdenétek egy csajjal aki szüzessége elvesztése óta nem feküdt le senkivel?


2013. máj. 4. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
De nem ám
2013. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
azattol fugg,hogy ez hany eve tortent
2013. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ugyan fiú, de a nővérem is így járt. Legközelebb csak rá 3-4 évre lett szexuális élete, és a pasija semmit sem szólt. Ha szeret, akkor ez nem számít kezdetben, aztán majd kialakul. Ha bízol benne és ezt mondja neked, akkor az így is van.
2013. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy hete vagy 5 éve?
2013. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10 hónapja kb
2013. máj. 4. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

ha normális biztos ,hogy óvatos lesz veled

neki is jó-jobb ha élvezed a szexet és eljutsz az orgazmusig

2013. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg számítasz neki óvatos lesz és megértő
2013. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy meghúzzon téged persze, hogy nyugtat és mondogassa, hogy jó lesz. Mondaná azt, hogy "hát nem tudom". A dolgok mindig élesben derülnek ki!!! Szája bárkinek nagy lehet. A másik dolog meg mennyi az a mióta? De nem is értem miköze hozzá. Viszont annyival jobb, hogy nem mentek át rajtad vagy százan.
2013. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!