Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nagyon fáj az, ha...

Lányok! Nagyon fáj az, ha elveszítem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok vagy félek ettől,hogy majd mennyire fájna. Nem szeretnéka barátomnak csalódást okozni.

2013. ápr. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem okoznál csalódást :) lényeg szerintem h légy elég nedves és lazulj el teljesen és a barátod óvatosan helyezze be ( persze előtte egy kis orál, ujjazás ) :) Nem mondom h nem fáj mert valakinek fáj valakinek nem :) nem fájt :)
2013. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon izgulsz félsz,akkor még nagyon nem vagy rá felkészült.Hány éves vagy?
2013. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 19 múltam. A barátom pedig 21 éves.Nem az hogy annyira félek,persze tartok vagyis izgulok,mert tudom,hogy fájni fog,de nem akarok a barátomnak csalódást okozni.
2013. ápr. 24. 20:40
 4/8 Frigg ***** válasza:

Ezen ne aggódj, nem fogsz neki csalódást okozni! Én is nagyon izgultam az első alkalomkor, sokat készültünk rá úgymond. De csak túlestem rajta :) Nekem eléggé fájt, a második alkalom sem volt kellemes, de utána szép lassan alakult ez. De csináld azt, amit már előttem is leírtak. Lazulj el, Te is kívánd nagyon a párodat. Gondolj arra hogy azért történik ez mert szeretitek egymást. Nem lesz ez vészes, sok sikert! ;))


23/N

2013. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ideges voltam előtte, tartottam a fàjdalomtól ,pedig komoly kapcsolatban történt .Aztán végül semmi vér Nem volt csak egy kis Fàjdalom de kibírható.Gondolj bele ez egy természetesdolog ,ha Nagyon fàjna vagy Nagyon vérezne akkor senki se szexelne ez a természet rendje ,nyugi nincs okod félni
2013. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2013. ápr. 25. 00:25
 7/8 anonim válasza:

Én nem kifejezetten fájdalmat éreztem, (persze amikor betette,akkor egy kicsit fájt) inkább egy kisebb nyomást éreztem,ami aztán átváltott kellemes érzéssé :)

Ahogy már előttem is írták: lazulj el és ne idegeskedj azon,hogy fájni fog-e! :)

2013. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy fájna, ha mondjuk egy áruházban veszted véletlenül el.
2013. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!