Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek le a fiúk/férfiak...

Miért néznek le a fiúk/férfiak azért, mert még nem feküdtem le senkivel sem?

Figyelt kérdés
Akárhányszor beszélgetek egy hímneművel, és akárhányszor feljön ez a téma, valahogy mindig a háttérbe vagyok szorítva azzal, hogy még nem feküdtem le senkivel. Mégis miért olyan nagy gond ez? Én nem akarok ezen csak úgy túl lenni, pláne olyasvalakivel, akit nem is szeretek igazán. Sose értettem ezt, ez egyszerűen idő kérdése, hogy mikor jön el az az ember, akivel vágyok rá, és mikor teszem majd meg. Oké, tőlem is függ, de azért én inkább a minőségre, mint a mennyiségre esküszöm. Mellesleg még 'csak' 17 vagyok!
2013. júl. 15. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd el nekik, semmi közük hozzá. Ez a te magánügyed.
2013. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kellemetlenül miattuk. Sokkal szimpatikusabb dolog amit te képviselsz.. esetleg ha megint szóba kerül a téma és emiatt beszólnak, vagy nem akarnak komolyan venni, akkor nyugodtan elmagyarázhatod nekik is, hogy a minőség számodra fontosabb, mint a mennyiség, nem úgy mint nekik.
2013. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy normális fiú "lenézne" ezért, sőt.


Az más kérdés, hogy ha egy fiú el tudja érni egy lánynál, hogy kellemetlenül érezze magát, hogy még szűz, esetleg szívesen felajánlja, hogy "segít" neki megoldani a "problémát". De ez meg ravaszkodás, nem lenézés :-)

2013. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Semmi közük a magánügyeidhez.


2. Semmi értelme mások véleménye miatt rosszul érezzed magad.


3. Meg kell tanulnod már ebben a korban, hogy nem hagyhatod azt, hogy mások befolyásoljanak téged. Néha ezt nehéz kikerülni, de a függetlenségnek mindig ára van. A te esetedben ez az ár olyan iq betyárok viselkedésének az eltűrésében áll, akik gyerekes és primitív felfogásuk miatt szekálnak téged még egy ideig, de ne foglalkozzál velük, mert sok a gyökér és az észt nem osztják egyformán.

2013. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyáltalán nem veszem magamra az ilyesmit, és nem is fogok megváltozni más kedvéért, a saját káromra. Csak egyszerűen ezt a felfogást nem értem, hogy ez olyan dolog, amin már mindenki javában túl van. Mindenkinek szíve joga úgy dönteni, ahogy neki jólesik.
2013. júl. 15. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:
„egyszerűen ezt a felfogást nem értem, hogy ez olyan dolog, amin már mindenki javában túl van. “ - Ez egy kamaszok közötti divat és akik menőségből csinálják, azok fel sem fogják az együttlét jelentőségét, tehát még csak felfogásnak sem nevezhető, mert ahhoz fel kellene fogni valamit.
2013. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az átlag kamaszokra gondoltam, az érett, 20-25 év közötti férfiakra. A magánügyem igen, de egy jól sikerült beszélgetés közepette azért elmondok pár dolgot, amit amúgy egy rendes beszélgetésnél nem.
2013. júl. 15. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért néznek le téged, hogy nem feküdtél még le senkivel, hogy majd ha megteszed, amiatt nézhessenek le.
2013. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 8 - Ez valóban a komikus, feltéve ha lányról van szó.
2013. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én a mai világban "felnézlek."
2013. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!