Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichológushoz járáskor...

Pszichológushoz járáskor mennyi idő elteltével kellene éreznem magam jobban?

Figyelt kérdés
3 hónapja járok hetente kétszer, de semmivel nem érzem magam jobban, pozitívabban pedig mindent megcsinálok amit mond és úgy ahogy mondja. Egy bántalmazó kapcsolatot, megcsalást szeretnék feldolgozni, de épp olyan rosszul érzem magam, mint mikor elkezdtük a közös munkát.
tegnap 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A gyk jobb terapeuta gyakran mint pár szakember. Ha van kedved mesélni, én elolvasom.
tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Van, akinek egy terápia évekig eltart. Személyiség függő, én másfél éve éltem át hasonlót, még nem vagyok jól. A terapeutádat kell megkérdezni.
tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem idő függvénye, és nem a pszichológus, se nem a hozzá járás oldja meg a problémádat. A problémádat te tudod megoldani. A pszichológus útmutatást ad, rávilágít dolgokra, magyarázatokat adhat, de vsak te tudod rendezni és megváltoztatni a gondolkodásmódodat
tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egy adott idő múlva egyszer csak megjavul.

Te tudsz leginkább változtatni, erre vannak lehetőségek.

A pszichológus jó esetben látja, hogyan halad a folyamat, ezt megkérdezheted tőle.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!