Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy előmozdítsam az...

Ahhoz hogy előmozdítsam az életem, milyen segítői szolgáltatást kellene választanom? Pszichológus, Coach, karriertanácsadó stb.?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon el vagyok akadva, úgy érzem semmit nem csináltam eddig az életben, és szégyellem magam, túl idősnek érzem magam(27), látom a környezetemben, hogy mások milyen jól irányítják a karrierjüket, én pedig a 0. Szinten vagyok.


Szeretnék ezen változtatni, de már kimerítettem a youtube videókat meg a relaxációs technikákat. Én spirituális beállítottságú vagyok, szóval akár ilyesmi is szóba jöhet.


A konkrét probléma: olyan kreatív szakmát választottam amiben muszáj lenne képviselni saját magam, keresni a kapcsolatokat, például jelen lenni a social mediaban is. Engem megbénít a szorongás, néha egy icipicit nyitok ilyenekben, de aztán gyorsan megfutamodok. Be vagyok gubózva, és csak a 4 fal között fejlesztem magam hogy, maaajd egyszef készen állok jobban beleállni. Mellette egyetemre járok, és látom hogy mások már most olyan sikeresen, amivel én egész életemre beérném.



jún. 20. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre pszichológus való a megfelelő terápiával. Mert ki kell deríteni milyen traumák okozzák azt a mértékű szorongast, ami az életvidteledet hátráltatja.
jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászoknál látok ilyeneket hogy allandoan posztolják a munkáikat, meg nyereményjátékokat indítanak, meg az ujabb tanfolyamokról tesznek fel oklevelet, és állandoan tartják a kapcsolatot a vendégkörrel, rengeteget tesznek a marketingbe. Mert kell is.


Én se bírnám.

jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem, kérj fel vkit vmi adminnak aki vezeti a szakmai oldalad.
jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakmai közös csopikba lépj be akik hasonlo tevekenységet végeznek, és igy már adott a vendégkor is hírnév is, a szakmai csopik köreivel.
jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Ha ilyen dolgokon tőröd a fejed, csak egy dolog fog változni. A "pénztárcád" tartalma.
jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!