Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek pszichológushoz...

Nem merek pszichológushoz menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy évek.. több mint 10 éve félek függőségektől, energiaital függő voltam, anno amikor 250huf volt a max energiaital akkor napi 4-et megittam, kis tökös voltam, nagyon menőnek éreztem magam, leszoktam mert drága volt és inkább szendvicset vettem. Azóta félek bármibe is belekezdeni, nem cigizek, kávézok, mi van meg? Na én semmit nem csinálok csak dolgozok és alszok, meg szorongok ha embereket látok munkaidőn túl.


El szeretnék menni valakivel ezt megosztani, mivel barátaim nincsenek és nem is voltak soha ezért gondoltam elmennék egy pszichológushoz, de nem merek mert attól félek, hogy nekinaz az érdeke, hogy fizessek, fizessek és mindig mond újat majd nem lesz pénzem mert függője leszek, meg attól is tartok, hogy barátként viszonyolok hozzá.

Barátkozni azért nem barátkozok mert rossz emberismerő vagyok és csalódtam folyamat.



szept. 6. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kognitív viselkedésterapeutát keress. Durva gondolati torzításaid vannak.
szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjél pszihologushoz, ha félsz pszihologushoz menni. :))))
szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!