Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki drónozhatott az erdőben?

Ki drónozhatott az erdőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemrég értem haza a motorozásból.Mint általában, úgy most is a közeli erdőben motoroztam.Leszálltam a motorról pihenni kicsit, majd pár másodperc múlva hallottam valami hangos zümmögést.Először azt hittem, hogy valami bogár, aztán a fák lombjai között megláttam egy drónt elég alacsonyan szállt.Megállt egyhelyben felettem.Elindultam motorral majd nem sokkal később jött utánam és követett még 150-200 méterig.Vadászok lehettek szerintetek?Én csak erre tudok gondolni, de miért állt meg felettem és miért kezdett el követni?
ma 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Bárki lehet, hiszen nem láttad. Vadász, kiránduló, a terület tulajdonosa, akár a rád kihívott rendőrök ha tilosban jártál.
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Akárki.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor, ha én veszek egy drónt bárkit is lefigyelhetek magyarul
ma 18:43
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Emberrabló drón
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én voltam.
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3:

Igen. De azért, mert mások ezt csinálják, neked nem kötelező. 🙂

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy valaki (akár a természetvédelmi őrök) direkt téged videózott. Ha természetvédelmi területen, vagy magánterületen motorozol akkor az büntetendő.
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez turista útvonalon történt.Csak ott szoktam
ma 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt csinálhatná a yard heti 3 alkalommal végigpásztázva térségeket, sok tolvaj állatkínzó csempész lebuktatására begyűjtésére .
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 amúgy igen
ma 19:27
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!