Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki drónozhatott az erdőben?

Ki drónozhatott az erdőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemrég értem haza a motorozásból.Mint általában, úgy most is a közeli erdőben motoroztam.Leszálltam a motorról pihenni kicsit, majd pár másodperc múlva hallottam valami hangos zümmögést.Először azt hittem, hogy valami bogár, aztán a fák lombjai között megláttam egy drónt elég alacsonyan szállt.Megállt egyhelyben felettem.Elindultam motorral majd nem sokkal később jött utánam és követett még 150-200 méterig.Vadászok lehettek szerintetek?Én csak erre tudok gondolni, de miért állt meg felettem és miért kezdett el követni?
ma 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
#8: Javíts ki, ha tévedek, de turistaúton tilos motorozni. Valakinek tele van már a motorosokkal töke.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudtommal vizonyos határokon belül bárki drónozgathat egy erdőben.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor most én is veszek egy drónt a közeljövőben, mert akkor így akár azt is láthatom, hogy a falu legjobb nője, hogyan vetkőzik a szobájában.
ma 21:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért teszed egy szintre egy szabálysértő ember felderítését azzal, hogy valakinek a saját magánterületén a privát szférájába avatkozol?

Te itt nem áldozat vagy, hanem elkövető.

ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Milyen elkövető?Ezen a túristaútvonalon szoktak sétálni, biciklizni, quadozni de még lovagolni is.Akkor ők is elkövetők?
ma 21:33
 16/16 anonim ***** válasza:

A quad-osokra is vadászni szoktak, mert semmi keresnivalójuk egy erdőben, ahogy a motorosoknak sem. A többiről gondolom képes vagy elképzelni, hogy sem zajszennyezést, sem balesetveszélyes helyzetet nem teremtenek. A "szoktak" még nem formál jogot.


Erdőtörvény:

"92/A. § * Erdőben, illetve az erdészeti feltáróhálózat részét képező erdei úton quaddal, terep-motorkerékpárral, segédmotoros kerékpárral, valamint motorkerékpárral – erdőgazdálkodási célú járműforgalom kivételével – közlekedni tilos."

ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!