Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az életetekben a...

Mi volt az életetekben a legnagyobb "mélység", amiből sikerült felállnotok és új életet kezdenetek? Őnerőből vagy segítséggel sikerült ez?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légy szíves illetve azt is, hogy akkor mennyi idősek voltatok!

tegnap 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

A legnagyobb mélység 26 évesen történt meg velem, mikor anyukám meghalt 56 évesen 12 évig tartó daganatos betegség után. Leginkább önerőből álltam talpra, de idén elmentem szakemberhez is 7 év után, aki rá világított jó pár dologra.


34N

tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1.mikor az a barátom szakított velem akivel úgy volt házasodunk és örökké egyutt. Szakitás után először a Dunának indultam el, csak pont jott egy srácismerősöm elkezdtünk dumálni vitt magával mindenhova törődött velem feldobott..azota is ugy emlekszem vissza rá lehet fentről küldték akkor épp elém az utamba.


2.amikor még alkalmi melokbol éltem azt se tudtam mi az felnőttnek lenni, es aztán pont 2 munkahely közt voltam, pont barátom se volt épp, erre anya kidobott az utcára.(se pénz se lakhely se semmi. Mondjuk nekem olyan anyám van amugyis aki mindig akkor rúg az emberbe mikor pont baja van. (Nagyim mentett meg lakhellyel de vele nehéz élni mert rigolyas, aztán másik ismim odaköltöztetett hozzájuk anyujához, (mamahotelbe)igy ugy veszem egy másik anya mentett meg.

Egyik anya utcára dob, egy másik anya befogad..


3. Amikor bántalmazo párom volt, az életem mentettem menekultem, kozben pont akkor csődölt be a cég es lettem munkanelkul, aztán apa meghalt, anyám meg rámküldte a rendőröket rágalmazással(fizessek ügyvédet is a semmiből is). Es mindez teljesen egyszerre.

Gyászban voltam, életveszélyben, hatósági problémákkal, aztán pénztelenségben éhezésben, és igy járkáltam interjúkra szépen felöltözve és igy kedvesen és mosolyogva és szakmailag pengeélnek lenni ilyen háttérrel, de megcsináltam(es voltam olyan 40 kg már..)

És felvettek! És ráadásul olyan hely, amivel senki nem mert kekeckedni. Se anyám se hatóságok se a bántalmazó.(belügy) egyből "védelmem, hátszelem" lett úgy, hogy a munkahely nem is tudott semmiről. Ezt is ugy érzem mintha "angyaloknak" köszönhetném ezt a munkahelyet.


Szerintem tökegyedül egyik se ment volna ezekből felállni.

tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*és értelmiségi csaladbol szarmazom es a családtagok exem is az. Mielőtt itt elkezdené vki a prolizást.
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez borzalmas, kedves kettes! Nagy respect neked, hogy ezt végigcsináltad!
tegnap 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam talpra állni belőle

26/f

tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszi 4# Ez már az volt vagy felállsz, vagy meghalsz. Más választás már nem volt.
tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is tudnék többet is írni, de talán a legfontosabb az volt, amikor majdnem belehaltam az ivásba. 34 éves voltam ekkor... Ráadásul ez az azt követő évben volt, amikor édesanyámnál rákot diagnosztizáltak, amiből viszont szerencsére felépült, de azért ez is kemény időszak volt. Viszont azután sem álltam le, hanem a felgyógyulásom után nem sokkal megint elkezdtem inni és egy év múlva megint a kórházban kötöttem ki. Akkor hagytam fel az ivással végleg. Ja amúgy 44/F vagyok!
tegnap 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 8 évesen elváltak a szüleim. Nagy trauma volt, összevissza raktak apához/anyához. Apámnak folyamatosan új barátnői voltak, sokáig dolgozott, rengetegszer vigyázott rám bébiszitter, anyának pedig 1 új párja lett. Később anyához kerültem, velük elköltöztünk egy kisvárosba bp.agglomerációjába, azóta itt élünk. Nekem a környezetváltás nagyon kellett. Anyáékkal szuper volt minden, született egy kisöcsém is. Már 2 éve laktunk itt, amikor apámmal nagyon megromlott a viszonyom, talált magának egy nőt akinek szintén volt egy gyereke,ugyanannyi idős, mint az öcsém. A nő nagyon utált engem, mindig kioktatott, miatta eomlott meg apámmal a kapcsolatom akkor. Jött egy döntés, anyu férje örökbefogadott minket, és anyakönyveztetett apukánk lett. (14 voltam ekkor) Hatalmas macera volt, rengetegszer be kellett menni ilyen beszélgetésekre idegen emberekkel, hogy biztosan jó körülmények között élünk, stb. Ezen az osztályfőnököm segített át úgy, hogy nem is tudott róla. Egyszerűen erőt adott a kisugárzásával és a törődésével nap mint nap, azóta is visszajárok hozzá és imádom. Eltelt 3 év, jelenleg 17 éves vagyok, végzős gimnazista. Az apámmal kibékültem, a nőjével még mindig együtt vannak de kb csak karácsonykor találkozunk vele hálistennek, anyukámmal és az újdonsült apukámmal rendkívül jó kapcsolatom van, annyira hasonlítok rá hogy senki nem mondaná meg, hogy nem a vér szerinti apukám:D Most minden sínre került, de a saját erőm és az általános iskolai osztályfőnököm támogatása nélkül ez nem biztos, hogy sikerült volna. Tiszta családi titkok, nem? 😂
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzátenném hogy 1 éve együtt vagyok a világ legjobb fiújával és imádja az egész családom, engem is szeret az övé, hosszú távra tervezünk 🥰
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok😂 sok részletet kihagytam, majdnem 10 év eseményeit nehéz dióhéjban leírni, de kb ezek történtek
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!