Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azon emberekhez szólna a...

Azon emberekhez szólna a kérdésem, akik hozzám hasonlóan depresszióban szenvednek, hogy ti hogyan vészelitek át a hétköznapokat a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Sport, barátok és a szabadidő aktív eltolteset javaslom:)
2022. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Volt aki megjegyezte, hogy sose mosolygok!
2022. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Szarul legtöbbször betépek, észre is veszik rajtam, de igazából örülök hogy békén hagynak.
2022. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Próbál az ember jó irányban változtatni a dolgokon.

Próbál az ember a hétköznapokban is színt vinni.

2022. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Engem ki is rugtak.

Ugy kezdodott hogy rugalmas 6 oras a munkaidom es olyan feladataim voltak, amit nagyon maximum 2 ora alatt lazán megcsinaltam.

Amiket ezen felul ramosztottak, azok elfekvo doksik amik porosodnak evtizedeken at is a szekrenyben, tehat ertelme sem volt azokkal sz.rakodni.

Ez mellett a depresszio überellte is az egészet, mivel akkor mentem jottem amikor akartam, így szinte csak lógtam egesznap meg keszenletes voltam csak azaz HA van vmi egeto, azt megcsinálom, ezen felul depressziosan lestem otthon a plafont. Irto kegyetlenul le tud verni es ok nelkul!


Ez mellett a fonoknek masik cége is volt, ez meg csak olyan le.szarom mellékes cege volt, amirol a kezét is levette, de nekem nem adta at, ugyanis en mondtam neki hogy hozok en ügyfeleket ha kell, fellenditem, ő kért meg arra hogy ne, nem akar belefektetni.


Azota munkakeresésben vagyok es szakítok is, a depresszio mindenfele donteshozatalban is akadályoz azt sem tudom menjek e kulfoldre vagy itthon azerencsetlenkedjek e, gondolkozni se megy.

2022. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
* ezert a semmi mumkaert amugy netto 200 at kaptam
2022. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
*Ja a szakitás hogy tartom magam hozzá ez meg a depresszio tetejen még a plusz "hab"
2022. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 Tudsz adni elérhetőséget? 😀


Szerintem itthon tedd helyre magadat, aztán ha még mindig azt érzed akkor irány külföld.

2022. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy emellett teljesítménykényszeres is vagyok, és konkrétan félek attól, hogy nem felelek meg... ezért odáig sosem jutok el, hogy annyira eluralkodik rajtam a depresszió, hogy fel sem kelek, el sem jutok a melóhelyre. Ott főleg munkára koncentrálok. Meg azt vettem még magam észre, ha magamra erőltetem a mosolyt, a lelkes hangot reggel, amikor bemegyek, jobban érzem magam napközben. Illetve munka után programok, időre, hogy mindenképp kimozduljak néha. És sok tévéműsor, főleg humoros heti brit nem fikcionális műsorok, hanem talkshow-k, meg riportműsorok, amiknek tudom várni az új epizódjait. Ill. zenehallgatás ingázáskor, meg kiírni magamból az érzéseimet. Ezek segítenek főleg.
2022. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, munkanélküli vagyok.
2022. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!