Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor jött el az a pont a...

Mikor jött el az a pont a munkahelyeteken amikor úgy döntöttetek hogy felmondtok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megbizonyosodtam róla, hogy a vezetés a sumákolásból nem hajlandó engedni, de a piszkos munkát nekem kell megcsinálni, vagy ha becsületesen akarom végezni a munkám, akkor én vagyok a rossz.
2022. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felismertem, hogy akiket bent barátaimnak hittem, csak kihasználnak, és a hátam mögött beszélnek, majd minden nap egy szenvedés volt elindulni a munkahelyre. Azóta máshol dolgozok, ahol sokkal elfogadóbb mindenki, intelligensebb, és nem rosszindulatú. Azóta szeretek újra dolgozni :)
2022. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Amikor egy kis 6 fős csapatot vezettem és a főnök berakott egy dumagépet, akinek a szája járt csak a keze helyett. Nem voltunk még annyian, hogy eltartson a csapat egy lébecolót. 100 főnél egy ilyen fel sem tűnik, nem kell annyival többet dolgozni a többieknek. De ilyen kis csapatban nekem már nem volt elfogadható. Aztán odamentem a főnökhöz, hogy vagy ő, vagy én. Persze az volt a válasz, hogy mindketten. Másnap már nem mentem.
2022. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Melyiken?
2022. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már a rohadt, analfabéta főnököm fél éve gyötört és megalázott, aztán meg úgy ugatott velem, mint egy kutyával, akkor már betelt a pohár és minden mindegy alapon felhívtam a nagyfőnököt. Úgy tálaltam a dolgot, hogy érezzék, nekik lesz bajuk egy ilyen emberből. Még aznap kirúgták a férget.
2022. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor valódi osztályvezető híján az egy éves szakvizsgámmal kellett menedzselnem az osztály működését egy olyan kolléganőmmel kettesben, aki egy évvel volt tapasztaltabb nálam, és végül ő is bemondta az unalmast, mert elege lett.
2022. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn, mikor találtam egy szakmaibb és jobban fizető állást, ahova felvettek.


A másodikon mikor elkezdtek bullyzni, mert nem maradtam munka után velük inni. Egész pontosan annál a megjegyzésnél, hogy így nem fogok sokáig itt dolgozni. Rávágtam, hogy igazad van, ezelőtt is megvoltam nélkületek, ezután is megleszek és azzal a lendülettel mentem a főnökömhöz mesélni neki és egyben felmondani.


A harmadikon meg akkor, mikor másodszorra maradt el az évértékelő beszélgetés, ahol rendszerint fizetésemelésről is szoktak beszélgetni (másfél év alatt egy forintot sem kaptam) és a vezető kolléga távozása miatt felfüggesztették az egyetlen értelmes projektet, amibe rengeteg energiám és szabadidőm öltem annak reményében, hogy majd lesz értelme. Nem volt, mert 3 embert kivéve mindenki hülye volt hozzá, mint a f*szom.

2022. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Víctor Orbanescu ***** válasza:

Amikor megkínáltak 2% fizuemeléssel, és a HR visszadobta a kérelmemet, hogy emeljünk már értelmesen.

Alapvetően 2 ok miatt mondok fel:

- nem tetszik a lóvé

- b*szakodnak a HO miatt, hát fog a f*szom bejárni az irodába heti 2-3-szor

A többi engem nem izgat, nem vagyok egy lelkizős típus.

2022. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Isti22 ***** válasza:

Mindig amikor megromlott a viszony nagyon a kollégákkal.

Az első munkahelyemen leépítettek, a második-harmadik határozott idejű volt, a negyediken rossz lett a viszony, az ötödiken eleve rosszul indult, mert alja népséggel dolgoztam együtt, a hatodikon szintén rossz lett a viszony.


Szóval mindig az emberi tényező számított.

2022. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Mindig keresem a jobbat és ha már a zsebemben van az aláírt szerződés masikhelyről :)
2022. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!