Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor jött el az a pont a...

Mikor jött el az a pont a munkahelyeteken amikor úgy döntöttetek hogy felmondtok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Először is, mikor rájöttem, hogy sokkal többet terhelnek rám, mint ami a munkakörömben van.

Második: mikor mindenki más körülöttem (akit szintén tovább terheltek, mint szabad lett volna) már felállt, és elment.


Az én magánéletemet, időmet, idegrendszeremet meg pénzzel próbálta megváltani a főni, miután már elmondtam neki százszor, hogy elégedett vagyok a keresetemmel, pont leszarom, sokkal nagyobbra értékelném, ha egyszer lenne egy kedves szava hozzám.

2022. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
U.i.: Soha nem volt. Akkor beszélt velem eőször kedvesen, mikor mentem felmondani. Másodszor meg akkor, mikor nem gondoltam meg magam a felmondási idő alatt, aztán mentem utolsó nap leszámolni.
2022. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kereskedelemben dolgoztam, ketten dolgoztunk a kollégámmal felváltva az üzletben. A cégnek volt egy másik üzlete is a városban, ahol a kisfőnök pasija dolgozott: egy igazi gyökér, rengeteg vásárlói panasz volt rá, de minthogy protekciós volt, sose lehetett elmozdítani a helyéről. Egyik nyáron kitalálta, hogy több mint egy hónapig külföldön lesz, így a kollégám ment őt helyettesíteni (abba a kis forgalmú üzletbe), én meg egyedül tartottam a frontot a mi üzletünkben, ahol azért elég nagy a forgalom. Akkor döntöttem a felmondás mellett, mikor a sorozatos beázások után egyik alkalommal a nyakamba ömlött egy vödörnyi sáros esővíz. Hiába volt rendszeres beázás, a cég sose volt hajlandó tisztességesen kijavíttatni a tetőt. Plusz a fizetés se volt valami marasztaló. Amúgy szerettem a munkát, de nagyon mostoha szociális körülmények voltak.
2022. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!