Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen a hátam mögött...

A munkahelyen a hátam mögött azon nevetnek, hogy általános iskolás szinten vagyok, miközben ezzel a viselkedéssel inkább pont hogy saját magukat minősítik. Mikor fogják abbahagyni?

Figyelt kérdés

(Van egy cég, ami az ország egész területére, vidékre is kiterjed, kisebb-nagyobb egységben. Én egy kicsiben vagyok, az ország végében. )


Volt a faliújságon egy pályázati felhívás, amiben lehet fotózni egy céggel kapcsolatos X,Y,Z témában, és ezzel könyvutalványt lehet nyerni. Igazából ennyi volt a szöveg, alatta már csak annyi, hogy "korcsoportonként és fotókategóriánként történik a díjazás". + elérhetőség, ahová a kész terméket küldeni lehet.


Én hobbi szinten fotózok, szóval kaptam is az alkalmon, motivált voltam, és beküldtem a pályázatra a terméket.


Múlt héten ez a kinyomtatott plakát ami a munkahelyen van, váratlanul szembejött velem a facebookon (nem is a cég facebook oldaláról, hanem valami dr. Kovács Pistike rakta ki újra, aki szintén a cégnél van), viszont már a plakát fölött, mint gépelt facebook kiírás úgy szerepelt, hogy "pályázatot hirdetünk általános iskolás felső tagozatos diákok részére, akik kedvet éreznek a fotózáshoz"

És alatta már színesben a faliújságos kép, hogy " X,Y,Z témában, könyvutalványt nyerhetsz" stb.


Én akkor ott, telefonnal a kezemben, el tudtam volna süllyedni a világon.

Biztos jó nagyot nevettek rajtam, akik megkapták a pályázatomat. Dehát a faliújságon tényleg csak a plakát volt, nem szerepelt rajta külön, hogy kisiskolásoknak szánták... Na mindegy, ez volt egy hete.

Hétfőn pedig már visszahallottam, hogy a megyeszékhelyi cégnél 1-2 ember azon röhög, hogy én még általános iskolásnak érzem magam, meg hogy nem is tudták, hogy 8 általánossal felvesznek embereket.

Gondolom tényleg viccesnek találta az az ember, akinek be kellett küldeni a fotót, aztán valahogy kikotyogta.

Az én munkahelyemen (kicsin) még nem tudja senki. De a megyeszékhelyin rajtam gúnyolódnak.


Szerintetek elmúlik pár nap alatt? Békén fognak hagyni?

24 éves vagyok...


2022. ápr. 12. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem kellene a problémáddal pszichológushoz fordulni ??
2022. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
"Hétfőn pedig már visszahallottam, hogy a megyeszékhelyi cégnél 1-2 ember azon röhög, hogy én még általános iskolásnak érzem magam, meg hogy nem is tudták, hogy 8 általánossal felvesznek embereket." Szia, ez tényleg megtörtént? Azért kérdezem, mert engem gyerek és kamazskoromban (sőt egyetemen is) eléggé kipécéztek páran és mai napig nagyon rányomta a bélyegét az életemre. Tehát az erős szorongás mellé az is párosul, hogy elképzelem fejben ez meg ez mit gondolhat rólam és utána volt, hogy majdnem tényként kezeltem. Nem lehet, hogy túlszorongod? Sok a gyökér ember, akik felnőttként is megmaradnak "bully"-nak, persze ez is igaz.
2022. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De ez tényleg vicces😂😂😂😂 miért nem nevetsz te is rajta. ?😃😃 Nem szabad mindent túlságosan komolyan venni, én biztosan jót nevettem volna hogy na bassz*s milyen hülye vagyok 😂😂😂
2022. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológus felkeresését javaslom.
2022. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2-es, tényleg megtörtént. Onnan tudom, hogy a megyeszékhelyen dolgozik egy jóbarátom, és ő mondta, hogy ilyenek mennek a folyosón és hogy ő nem érti mire mondják ezt rólam. Akkor meséltem el neki, hogy egy pályázatról van szó, és onnan indulhatott ki.


A többieknek: amúgy is küzdök szorongással, köszönöm, voltam már pszichológusnál, de a terapeuta csak súlyosbított a dolgon, mintsem segített volna.

2022. ápr. 12. 11:18
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Azért abból le kellett volna esnie, hogy korcsoportonként történik a díjazás. Ez teljesen egyértelmű hogy gyerekeknek van. Mikor hol és milyen pályázat vagy verseny díjazott FELNŐTTEKET korcsoportonként? Egy 24 éves a kora miatt máshogy tud fotózni mint egy 45 éves? Nem. A felnőttek között nincs olyan hogy valaki hátránnyal indul a kora miatt egy ügyességi/kreatív dologban, mint pl a fotózás. Gyerekek között meg nyilván teljesen más szinten van a hatéves és a tizennégy éves.

Teljesen abszurd lenne felnőtt embereket korcsoport alapján díjazni.

2022. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De ez azért van mert látják hogy téged idegesít és már csak azért is csinálják
2022. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3/7 anonim Ott a pont!
2022. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nevetnék rajta, hogy milyen balfasz voltam🤷‍♂️

Egyébként értél el helyezést? Nagy lenne ha megnyernéd.

2022. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Shaddark ***** válasza:
100%

Szerintem is vicces.

Én mondjuk rájátszanék, szia mami köszönéssel mennék be a kolleginákhoz.

Együtt jobb nevetni mint ha csak ők...

2022. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!