Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen a hátam mögött...

A munkahelyen a hátam mögött azon nevetnek, hogy általános iskolás szinten vagyok, miközben ezzel a viselkedéssel inkább pont hogy saját magukat minősítik. Mikor fogják abbahagyni?

Figyelt kérdés

(Van egy cég, ami az ország egész területére, vidékre is kiterjed, kisebb-nagyobb egységben. Én egy kicsiben vagyok, az ország végében. )


Volt a faliújságon egy pályázati felhívás, amiben lehet fotózni egy céggel kapcsolatos X,Y,Z témában, és ezzel könyvutalványt lehet nyerni. Igazából ennyi volt a szöveg, alatta már csak annyi, hogy "korcsoportonként és fotókategóriánként történik a díjazás". + elérhetőség, ahová a kész terméket küldeni lehet.


Én hobbi szinten fotózok, szóval kaptam is az alkalmon, motivált voltam, és beküldtem a pályázatra a terméket.


Múlt héten ez a kinyomtatott plakát ami a munkahelyen van, váratlanul szembejött velem a facebookon (nem is a cég facebook oldaláról, hanem valami dr. Kovács Pistike rakta ki újra, aki szintén a cégnél van), viszont már a plakát fölött, mint gépelt facebook kiírás úgy szerepelt, hogy "pályázatot hirdetünk általános iskolás felső tagozatos diákok részére, akik kedvet éreznek a fotózáshoz"

És alatta már színesben a faliújságos kép, hogy " X,Y,Z témában, könyvutalványt nyerhetsz" stb.


Én akkor ott, telefonnal a kezemben, el tudtam volna süllyedni a világon.

Biztos jó nagyot nevettek rajtam, akik megkapták a pályázatomat. Dehát a faliújságon tényleg csak a plakát volt, nem szerepelt rajta külön, hogy kisiskolásoknak szánták... Na mindegy, ez volt egy hete.

Hétfőn pedig már visszahallottam, hogy a megyeszékhelyi cégnél 1-2 ember azon röhög, hogy én még általános iskolásnak érzem magam, meg hogy nem is tudták, hogy 8 általánossal felvesznek embereket.

Gondolom tényleg viccesnek találta az az ember, akinek be kellett küldeni a fotót, aztán valahogy kikotyogta.

Az én munkahelyemen (kicsin) még nem tudja senki. De a megyeszékhelyin rajtam gúnyolódnak.


Szerintetek elmúlik pár nap alatt? Békén fognak hagyni?

24 éves vagyok...


2022. ápr. 12. 10:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként meg nekem tök szimpi, hogy könyvutalványért úgymond versenyzel, nem vagy befásulva. Arról meg tényleg nem tehetsz, hogy nem írták oda hogy diákoknak.

Valószínűleg, ha a kolegád lennék, én lennék az, aki ugyan nevetne a helyzeten, de hozzátenném, persze csak ha tudok róla, hogy "jólvan, na nem írták oda hogy csak diákoknak lehet."

2022. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a fő gond, hogy te szégyelled, mert kellemetlenül érint, és ennek a következménye az, hogy rosszul esik a munaktársaid reakciója, máskülönben nevetnél egyet velük. Kell egy kis idő, amíg elmúlik, aztán te is nevetsz egyet.
2022. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
6-os, nem jókat írsz. Testvér intézményben hirdettek irodalmi és képzőművészeti pályázatot. 3 korcsoport volt: felső tagozatos, középsulis 18 éves korig, és FELNŐTT.
2022. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy kérdező, nem te voltál a hülye. A plakáton szerepelnie kellett volna a pályázat feltételeinek.

Nem tudom, mennyire vigasztal, de ismerősöm is járt így. Felolvasó napot hirdettek. A plakáton nem volt odaírva, melyik korcsoportnak, de tök egyértelmű volt, hogy felnőtt program. Na, ismerősöm szervezett be középsulis diákokat. Ott a helyszínen derült ki, hogy az összes többi résztvevő alsó tagozatos kisgyerek. Neki nagy égés volt.

2022. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

13, és akkor miért nem jókat írok? Ezzel épp azt igazoltad hogy míg a gyerekek között tesznek korcsoportbeli különbségeket, a felnőtt az felnőtt. A felnőtteket nem szedik korcsoportokra a koruk szerint egy ilyen pályázaton. Ugyanabba a csoportba tartozik a 20 és a 60 éves is.

Ha korcsoportokról van szó, az a gyerekekre vonatkozik.

Értelemszerűen ha nincs külön kiemelve a felnőtt kategória, akkor a pályázat kizárólag gyerekeknek szól, hiszen őket szedik korcsoportokra. Azért ehhez nem kell túl sok ész, az emberek többségének egyértelmű.

2022. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Korcsoport, ha nincs kiemelve, hogy kiknek szól a felhívás, azt jelenti, hogy van felnőtt korcsoport is, nem azt, hogy nincs, csak gyerek.

Alsós, felsőss, középs, felnőtt.

2022. máj. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!