Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » .Ti is szoktatok gyönyörködni...

.Ti is szoktatok gyönyörködni a putrik látványában utazás közben?

Figyelt kérdés

Amikor vonattal utazok, például a Miskolc-Budapest vonalon Kál-Kápolna környékén, a Debrecen-Budapest vonalon meg Karcagon figyeltem fel rá, hogy mekkora putritelepek vannak!

Tehát nem 1-1 utca, hanem egész falvak, településrészek!

A méteres gaz, az itt-ott felhalmozott kommunális hulladék, és a vakolatlan, vagy omladozó épületek együttes látványa már szinte szép!

Van még más is, aki így érez, hogy már-már kb. tetszik neki az ilyesmi?



szept. 7. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A putrikéban nem kifejezetten, de vonaton utazva nagyon szeretem nézni a normál falvakat, tanyákat, veteményeseket, szeretem úgy a hangulatukat. Csak gyönyörködöm a tájban, ha szerencsém van akkor időnként nyulakat/szarvasokat is látok.

Putrikban nem gyönyörködöm, az inkább elkeserít.

szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
nem mert nem vagyok retardált, és tudom hogy nem egy izgi, filmbe illő látványosságot látok, hanem azt, hogy ez az ország mennyire cserben hagyja a lakosait.
szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Inkább hálás vagyok ilyenkor, hogy nem ilyen helyre születtem, és még jobban megbecsülöm amim van.
szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én kamaszkorom óta ilyen vagyok, de ez nem gyönyörködés


Egyrészt katasztrófaturizmus, amit az ember egyszerűen mindig is ösztönösen szeretett, másrészt pedig ez ugye eltér attól amit mi megszoktunk, ezért érdekes lesz. Én már több mint 10 éve nézek dokumentumokat brazil favelákról itthoni cigány telepekről, Fülöp-szigeteki gettókról

szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Bennem a női idomok látványa kelt gyönyört.
szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, Rákosrendező a kedvencem. A román purikat is szeretem, mert akkor legalább elmondthatom hogy van Magyarországnál is lejjebb.
szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ilyeneket látva csupán "csak" még hálásabb vagyok, amiért nem ilyen körülmények közt élek, vagy nőttem fel.

szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lepontoztatok, pedig konkrétan a kérdésre válaszoltam. Nem tudom melyik lelki sérültnek nem felel meg egy szubjektív válasz.
szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ők a kedvenc fidesz/dk szavazóim. Náluk jobban senki nem érdemli meg, hogy ilyen nyomorban éljenek, csodás látvány!
szept. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szolovjov ***** válasza:
Hát igen, ezek a részek látványosak, én is szoktam nézni. Meg imádkozni a megállóknál, nehogy felszálljanak a retkek.
szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!