Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt màr olyan hogy...

Veletek volt màr olyan hogy utazàs utàn ellenszenvet éreztetek valaki irànt akivel jóban voltatok?

Figyelt kérdés
Persze ilyenkor nem csak az utazàs miatt van de ott valahogy még jobban kiéleződnek dolgok.Es nem aprosagokrol van szo hogy pl.a mosdo mellett hagyja a fokremet.Inkabb a jellemerol.Utalatos,epes megjegyzesei vannak,gunyos,kioktato,lekicsinylő,előiteletes,soviniszta nezetei vannak.Az egyutt toltott ido sok mindent kihoz meg nagyobb raltast is ad a masik szemelyisegere.
aug. 19. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Én lelkileg kicsit elundorodtam az egyik úgynevezett baràtnőmtől.Meg elotte is mar elojottek mas dolgok vele kapcsolatban es ugy gondolom nem egy pozitiv szemelyiseg,utalatos es talan nem is oszinte
aug. 19. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt hasonló érzésem már. Az ötfős baráti társaságunk egyik tagjával kapcsolatban éreztem ezt a tavalyi nyaraláson. Igazából már azelőtt is kezdtünk eltávolodni egymástól, mi négyen, és ő, de itt még inkább azt kezdtem el érezni (és a másik 3 barátnőm is, mint ahogy azt később megbeszéltük), hogy nagyon másmilyen emberekké váltunk az évek során, mi és az a lány. Nem is vagyunk nagyon közel azóta, valamilyen szinten tartjuk a kapcsolatot, de már nehezen tudnám elképzelni, hogy újra együtt nyaraljunk vele.
aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-as akkor valoszinuleg neki is voltak furcsa huzasai.

Ezzel a baratnommel nyaralni semmi szin alatt nem mennek,annyira par napra se.Ugy veszem eszre egy nap is sok vele akkor is elojonnek dolgok,az undoksagai.Nekem meg azt nincs kedvem tűrni.Akkor inkabb egyedul megyek.

aug. 20. 06:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen. Nem véletlenül tartja a mondás, hogy lakva ismerni meg a másikat. Az utazás is ilyen - hiszen minimum részben együtt laktok, sok féle dologgal találkoztok. Egészen más mélységben, más oldaláról ismerhetitek meg a másikat.


Az utazás során koncentráltan sok időt töltötök együtt mindenféle intenzív élethelyzetekben, sok féle ingertől inspirálva, amikre eltérő módon reagáltok, más dolgokat hoznak ki belőletek. Ráadásul esélyes, hogy többször fáradtak vagytok, kevésbé figyeltek ilyenkor oda, hogy mit mondtok, nem mindig gondoljátok át, hogy valamit szabad/érdemes-e kimondani, mennyire lehet félreérthető, lenéző, bántó akár másokra nézve, akár egymásra.


Hogy az utazás után ezzel mit kezdtek, akartok-e még egyáltalán egymással találkozni, vagy csak utazni nem akartok, de a korábbi, felületesebb kapcsolatot azért tartani akarjátok, az csak rajtatok múlik.

aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!