Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is ez az egyik legunalm...

Másnak is ez az egyik legunalmasabb éve?

Figyelt kérdés
Azt kell rólam tudni, hogy rengeteget utazom általában, szoktam bulizni, meg ilyenek. Most egy ideje kapcsolatban vagyok, s sajnos sok mindenre vagy időm nincs, dolgozom, vagy már szimplán medvem nincs. Emberekkel, barátokkal találkozni, velük programozni. Érzem, hogy ez nem annyira jó, de valahogy nehezen tudok kilépni ebből.

aug. 26. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem.
aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az egyik legocsmányabb. Ilyen évem még nem is volt, hogy minden hónapban elkapok valamit vagy megsérülök. Nemcsak én, hanem apukám is. Ráadásul a munkahelyemen is üldöz a balszerencse
aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem mondom utazás nem volt. Nem kaptam fizuemelést. Idén anyám meg apám is kórházba került. És sorolhatnám.
aug. 26. 11:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán ez az eddigi legjobb évem. Vagy az egyik legjobb.
aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt kettő. Tavaly azt hittem, hogy az volt a legrosszabb évem. De ez sem túl jó. Remélem, most már jobb évek jönnek :)
aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a legpörgősebb. Nálunk úgy van, hogy párom nem tud annyit utazni és megyek egyedül is vagy mással. :-) Csak az a baj, hogy most olvasni nincs időm és pedig sokat kéne már pótolnom.
aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék testvérem. Pocsék.

De ez már 4 éve tart.

Nincs párkapcsolatom, és ez beárnyékol mindent.

Nő nélkül pocsék az élet.

😥😢

aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég vegyes ez az év.


Egyrészről, még életemben nem volt eddig olyan, hogy majdnem fél éven keresztül én is elkapok minden hónapban valamit. 1x antibiotikumot is szednem kellett, ami után hetekig ment a probiotikum is, mire minden rendbe jött. Pedig egy évben nagyon maximum 3x szoktam beteg lenni, de inkább csak 1-2 alkalommal.


Másrészről meg idén leállamvizsgáztam, kitűnő diplomám lett és volt még egy másik diplomaosztó is a családban. Viszont, ha ezeket az egyetemi dolgokat nem vesszük figyelembe (államvizsga, 2x diplomaosztó, mesteres felvételi), meg az egy hetes nyaralásunkat, és a horgászattól is eltekintünk most, szó szerint sehol nem voltunk a nyáron. És ilyen még sosem volt.

aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!