Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem fura, hogy mások már az...

Nem fura, hogy mások már az iskolakezdésen kattognak, meg hogy kezdődik az ősz, nekem meg fel se tűnt, hogy vége van a nyárnak, mert végig dolgoztam?

Figyelt kérdés

31/F


Idén volt talán a legunalmasabb. Még egy strandra sem sikerült lejutnunk.



szept. 1. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem is jársz iskolába, akkor miért kattognál az iskolakezdésen?


Miért nem mentél strandra? Én a fél nyarat strandokon töltöttem.

szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gyereked vagy olyan a környezetedben akinek van és az iskolakezdés ezért téma nem fura hogy nem foglalkoztat

Az időjárás is tetézi mert bár ősz van, idő szerint van olyan meleg mint nyár közepén

Max holnaptól a közlekedésben veszed majd észre jobban, hogy többen vannak az utakon, nagyobb dugók vannak

szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Te melyik bolygón élsz öcsém ?? Iskolakezdés röhög a vakbelem :DDDDD

Lóf@asz lesz itt holnap nem tanítás.Fogd a cókmókodat ha van pénzed és irány a Balaton a fél ország oda tart a többi pedig a Tisza tóra.bárhová csak vízpart és árnyékos hely mellé.

Rendesen lemaradtál,de még nem késő.Lesznek olyanok akik éjjel is utazni fognak.Tele lesznek a szerelvények a Bagoly vonaton.

Egyébként ha végig dolgoztál akkor ideje pihenni menni.Mi vagy te sztahanovista éhbérér ?? :DDDDD

szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod
szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Nem, akinek nincs gyereke vagy a munkája nem köti ilyesmihez, az miért is foglalkozna ezzel? Engem is max a menetrendi változás miatt érdekelt eddig is de már azt sem kell figyelnem, mert nem használok már helyi közlekedést.
szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a furcsa, hogy 31 éves dolgozó ember felteszi a kérdést.
szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!