Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyár vége felé téged is elkap...

Nyár vége felé téged is elkap valami szomorkás hangulat?

Figyelt kérdés

Mi okozza? Az iskolakezdés emlékei maradnak meg az emberben? (saját maga volt iskolás vagy a gyerekei járnak/jártak iskolába) Nyugdíjasként is van ilyen hangulat?

Ez független attól, hogy melyik évszak időjárását szereted jobban?



aug. 11. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Azért fog el egy kis szomorkodás, mert vége a nyárnak, a melegnek, a hosszantartó világosságnak.

Bízom benne, hogy legalább még októberig melegek lesznek a napok.

aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azert fog el mert mindjárt vége de még szabin se voltam sehol. Soha semmi szabadidom se volt. Hétvégén meg csalad gyerek apolandó mama.


Életem sincs. Osszel télen még csak csak kibirom de hogy minden nyaram is ez. Mentalisan sztem màr nem vagyok ép.

aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem annyira, de iskolás koromban (főleg általános suliban) még nagyon elfogott, augusztus 2. felétől. A 20.ai tüzijáték volt a vízválasztó. Talán ennek vannak még meg a nyomai részben, csak annyi változott hogy az őszt mostanra jobban szeretem mint a nyarat. Meg mivel nekem nincs klasszikus nyári szünetem hanem a munkám is nyáron a legnehezebb, így tényleg megváltás az ősz, ráadásul a mostani ősz eleje a régi nyarakra szokott emlékeztetni, az a pár hét.
aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam szomorkodni nyár végén. Izgalommal várom a szeptembert már nagyon sok éve, először a saját évkezdéseimet vártam (mindig kaptam új ruhákat akkor engedték meg hordani,szeptemberben), most a fiam iskolai éveit várom. Milyen új dolgok, helyzetek fognak ránk várni. Hogyan fogja tudni kezelni az új helyzeteket, és én fogok tudni kellő képpen segíteni.

Kedvenc időszakom augusztustól február végeig. A többi hónapban sok a kerti munka ☹️, nem szeretem csinálni, csak a gyerekek miatt igyekszem, hogy egyenek egy kis bio gyümit meg zöldséget. Öregségemre városba megyek.

aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szivatsz? Már hűtöm a pezsgőt arra a napra, mikor kiderül, hogy utána hónapokig nem lesz 25 foknál több nappal sem. Iskolásként persze még a depresszió fogott el ilyenkor, de az a korszak már a múlté.
aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Inkább az öröm.


Végre újra 10 percenként jár a buszom, nem 15, nem lesz meleg, lehet haladni munkával.

aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok vele, engem nyár elején kap el. :D Amint észreveszem, hogy elkezd hamarabb sötétedni, elfog a remény, hogy gyorsan itt lesz az ősz, a kedvenc évszakom.
aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az év akkor ér véget, amikor a hétvégi házamból visszaköltözöm Budapestre. Régebben ez október elején volt, de most már egyre jobban kitolódik. Igen, elkap egy ilyen hangulat, mert megint idősebb lettem egy évvel.
aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Számolom a napokat, mikor lesz vége ennek az élhetetlen, elviselhetetlen, dögmeleg, száraz nyárnak, amikor az egyetlen opció a strand, vagy a lakásban rohadás. Ez már nem nyár, hanem a pokol bugyra.
aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem kap el.

Inkább várom.

Vége a szabadságolásoknak, visszaáll a normálisabb munkamenet. Nem kell sz/rakodni, meg húzni az időt, mert nem elérhető mindenki, kezd enyhülni az idő.

Egy dolgot utálok, hogy visszakerülnek az utakra a momzillák a 4 kerekű gyerekszállítóval és mennek amerre látnak. Amellett, hogy az autók száma is jelentősen növekszik az utakon a sofőrök képességei meredeken zuhannak

aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!