Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyár vége felé téged is elkap...

Nyár vége felé téged is elkap valami szomorkás hangulat?

Figyelt kérdés

Mi okozza? Az iskolakezdés emlékei maradnak meg az emberben? (saját maga volt iskolás vagy a gyerekei járnak/jártak iskolába) Nyugdíjasként is van ilyen hangulat?

Ez független attól, hogy melyik évszak időjárását szereted jobban?



aug. 11. 11:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#8 Nyugdíjas vagy vagy otthonról dolgozol?
aug. 11. 13:18
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nyugdíjas vagyok, de míg dolgoztam, innen jártam be.
aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy volt évekig, (amikor már gyerekem volt), hogy augusztus második felében rám jött egy megmagyarázhatatlan szorongás. Nem tudnám mihez hasonlítani, de néha még a gyomrom, hasam is belefájdult. Barátnőim mondták, hogy tiszta hülye vagyok, az én lányom az osztályelső, szeret tanulni, jó is belőle, semmi gond nincs vele, akkor mit szóljanak ők, sok esetben problémás gyerekkel, stb... De nekem csak nem maradt ez abba. Csak amikor már egyetemre járt a lányzó.

Hogy mi volt ez....? Totál logikátlan.

Most már semmi pocsék érzésem nincs, sőt várom a nyár végi időszakot, férjemmel olyankor megyünk nyaralni, amikor már megkezdődött a suli, sokkal nyugodtabbak a nyaralóhelyek. Várom az őszt, ilyesmi...

aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem az öröm fog el, mert: hamarosan vége a 40 fokoknak, az izzadásnak, az égető napnak, hamarosan normálisan tudunk aludni, mert nem lesz 32 fok a lakásban, nemsokára eltűnnek a legyek, a hangyák, a pókok, bogarak, szúnyogok, a darazsak.
aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már keverem néha az évszakokat is, volt olyan tavasszal, hogy azt hittem november van, szóval túlzottan nem fogom fel, hogy mindjárt vége a nyárnak. Az augusztus ugyanolyan munkahónap mint a szeptember, szóval nem fog változni semmi sem. Maximum örülök, hogy nemsokára úgy vehetek a péknél dolgokat, hogy utána nem kerget meg egy darázs...


Általánosban nincs emlekem hogy szomorkodtam volna, jól kijöttem mindenkivel és a suli sem volt túl kemény, ezért klassz volt a nyaram, amikor meg kezdődött a suli, szívesen mentem vissza.


Gimiben ilyenkor még nem volt rossz a kedvem, inkább augusztus 20 után és pont azért, mert más emlékem sincs a gimiből csak hogy heti 2-3 doga volt, folyamatosan tanulni kellett, ha 4-est kaptam, kiabáltak, a hármassal haza se mertem menni, és ez nem túlzottan vonzott.


Egyetem más tészta volt. Mindenki eltűnt június végén, nekem meg nem volt pénzem utazgatni, úgyhogy senkivel sem találkoztam és otthon voltam. Amikor jött az augusztus, pont örültem. Ilyenkorra már elkezdett feléledni az egyetemi fb csoport a tárgyfelvétel miatt és már kommunikáltam a többiekkel, aztán nem sok hiámyzott, hogy személyesen os találkozzunk.

aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Már csak minimálisan ugyan, de igen, elkap. Nálam is logikátlan dolog ez, mert mindig is szerettem suliba járni, tanulni, osztály-, évfolyamelsők közt voltam mindig is, mégis rendre megjött ez az érzés, ami hajszálpontosan augusztus 20-án jelentkezett először, minden évben. Amire közben gondoltam, mint ok, talán az lehet, hogy a nyár végével megszűnik egy csomó szabadidő, nem lehet büntetlenül sokáig fennmaradni (mármint, anélkül, hogy suliban nem lennék hullafáradt), és már akkor ez hiányozhatott. Valamint, meg is jelennek utána hamarosan a kötelezettségek, felelősség, és nincs több gondtalanság, mint ami nyáron jelen van.
aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem azert fog el, mert megint talalkoznom kell a sol b@romarcuval majd a munkahelyen. 😆
aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a zene totál leír mindent 😐

aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!