Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szakadnak meg általában...

Miért szakadnak meg általában a legjobb barátságok?

Figyelt kérdés
Veletek megtörtént?

ápr. 22. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert mindenki változik. És ahogy változunk, már nem biztos, hogy ugyanazokat a dolgokat szeretjük, ugyanazokban a dolgokban értünk egyet, stb.
ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
nem szakadnak meg
ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Árulás. Pénzéhség, irigység. Sajnos akinél ezt meglátom, vagy tapasztalom onnantól kezdve-én már ott sem vagyok.
ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

*vagy tapasztalom, akár mással szemben cselekszik az illető, akkor is.


Még hozzá jön más emberek taposása-szintén.

ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta? diploma utan? Mert x helyen talal melot te meg y helyen. Szeparalva vagytok, kevesebb tali mert elfoglaltsag, esetleg parotok is van az is radob, kollegak mar jobban "foglalnak le" mint teged a masik akivel egykor meg szent baratok voltatok. Aztan ha munkat valt ugyanez, ez ilyen ciklus, es te mar az 5. ciklusban vagy kb ha mar ilyen 35 eves - 40 az illeto. Nagyon hatul vagy, meg akkor is ha rairsz. Egy tali max, aztan ennyi, nem lesz maradando.
ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit off: eleve a barátságok nagy része amolyan "helyzet szülte" dolog. Közös lakóhely, közös gondolkodás, közös hobbi, közös iskola, esetleg közös tapasztalatok, kitaszítottság. Ha ezek a közös dolgok megszűnnek, vagy változnak akkor lehet rájönnek az emberek, hogy már nem is ugyanarra vágynak barátként.
ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

+1 dolog: Szerintem vannak akik további barátok és párkapcsolat hiányában képesek a barátságot is egyfajta kapcsolatként kezelni. Legyen a másik mindig elérhető, legyen kéznél, hallgasson meg ha kell, mindezt minden nap a nap 24 órájában.


És ezek az egyének nem értik meg, ha már nem ők az "elsők" mindenben. Ami pedig nem jelentené a barátság megszűnését, inkább csak egyfajta átalakulásként kellene megélni.

ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Máshol tartottunk az életben. Nekem már férjem volt,mikor barátnőm még mindig csak egyik kapcsolatból a másikba vergődött. Persze egy idő után féltékeny lett és csak veszekedtünk.

2 barátnőm elköltözött,az egyik külföldre.

Másik barátnőm sokat dolgozik, mindig fáradt, vannak egeszsegugyi problemai is.

Szóval most csak felszines ismerettségeim vannak,nincs igazi barátnőm sajnos.

ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Másik barátnőm sokat dolgozik, mindig fáradt, vannak egeszsegugyi problemai is.


Nem pont ilyenkor kellene mellette lenned?

ápr. 23. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Jaaj de tudtam,hogy ebbe bele fog kötni valami egybites:D Tudod amikor már a 85. találkozót mondja le valaki az utolsó órában (úgy,hogy közben amúgy te is dolgozol,családod van és e köré szervezted a napodat), akkor egy idő után nem próbálkozol többet :)
ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!