Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak sem kezdődött még el a...

Másnak sem kezdődött még el a nyár? Majd ősszel, télen fog csak elutazni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem fel se tűnt, hogy nyár volt. Végig dolgoztam, egy fél napot voltam a Balatonon, ennyi. Majd talán ősszel elmegyek valahova. 25 szabadnapom maradt.

aug. 23. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos feltűnt abból a szempontból, hogy tíz perc után folyik rólam az izzadtság, ha csinálok valamit, és nem lehet kilépni az utcára úgy, hogy ne perzselné szét a napsugárzás a bőrömet.
aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez így nekem is. :) Azokra gondolok, akik mondjuk nem mentek sehova nyaralni.
aug. 23. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te milyen munkahelyen dolgozol? Időarányosan szerintem a legtöbb embert elküdték szabadságra.
aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Külföldi munkahely. Akkor veszem ki amikor akarom kb
aug. 23. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Turizmusban dolgozok, ugyanaz a forgatókönyv, mint minden évben: augusztus 20-ával kapok észbe, hogy te jó ég, mindjárt vége a nyárnak, és nem is csináltam semmit.

Illetve de, szabadnapjaimon túráztam. De strandolni én is csak egyszer voltam pár órát, megy voltam a Balaton-átúszáson, és ennyi. Pedig imádok strandolni, pár éve még minden szabadnapomat vízparton töltöttem, és munka után esténként is gyakran kimentem a Duna-partra.

Nekem is benn van még az összes szabim, majd megkapom novemberben, meg decemberben, de könyörgöm, akkor mit kezdjek vele, mikor 3 fok van kinn, takony az idő, meg délután 4-kor már megy le a nap? Lehet, hogy hozzányúlok majd a tartalékomhoz, és elutazok valami olyan helyre, ahol jó az idő, és van tenger, de covid óta egyszer se vett rá a lélek, hogy nagyobb összeget költsek csak úgy, olyan dologra, amit szeretek, mert bennem van, hogy mi van, ha megint beüt a szar, és akkor kelleni fog majd az a pénz.

aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem elkezdődött időben, élveztem.

Munka mellett szinte az összes hétvégére valami programot mindig összehoztunk. Nem kell nagy dolgokra gondolni, egyszerű összeülés haverokkal, iszogatás és társasjátékok minden mennyiségben.

Emellett viszont várom a szeptembert, kicsit jó visszavenni a “tempóból” a szociális életet tekintve. :D

aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most nyaron csak par napot voltam belföldön. Őszre van ket külföldi utam is, nagyoon varom mar.
aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na nekem ebből semmi nem volt sajna. Páromat nem nagyon tudom elráncigálni. Egy hétre lementünk a balatoni nyaralóba, de ott sem pihentünk, hanem napközben dolgoztunk. Este meg olyan hőség volt, hogy otthon maradtunk.
aug. 23. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

A nyar most mar csak jövöre fog "elkezdödni", iden mar vege van. A nyarnak nekem mar augusztus közepen vege van. A napok rövidebbek, hamarabb sötetedik, reggel meg hüvösebb van. Az igazi nyar a junius- julius vegeig tart a szamomra. Junius jobb, mert akkor meg friss a termeszet, a napok a leghosszabbak, nyaron mar koran reggel is ki tudok ülni a balatoni nyaralo teraszara reggelizni.

Ha akkor veszed ki a szabid, amikor akarod, akkor ezek szerint nem nyaron akartad kivenni. Akkor ez igy megfelel neked, nem?

aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!